Noņem TAP Provider V9 for Private Tunnel reklāmas (Noņemšānas gids) - May 2018 atjaunināšana

TAP Provider V9 for Private Tunnel reklāmu noņemšanas instrukcija

Kas ir TAP Provider V9 privātā tuneļa reklāmām?

TAP Provider V9 privātajam tunelim – ļoti apšaubāms pakalpojums, kas pārņem lietotāja interneta pieslēgumu un rada nevēlamas reklāmas

Attēls ar TAP Provider V9 privāto tuneļu reklāmām

TAP Provider V9 privātajam tunelim – virtuālais tīkla interfeiss, ko izmanto KMSpico, lai aktivizētu biroju, izmantojot viltus KMS serveri. Tāpēc, ja jūs ciešat no uznirstošiem logiem, kas piedāvā jums instalēt šo pakalpojumu, jums jāzina, ka pēc tā pievienošanas sistēmai jūs varat sākt redzēt savā datorā daudzus kaitinošus uznirstošus ziņojumus. Saskaņā ar datordrošības ekspertiem jums jāturas pa gabalu no TAP Provider V9 un vienmēr jāizvēlas oficiālas programmatūru lejupielādes vai atjauninājumus.

Saskaņā ar lietotāju sūdzībām, kaitinoši “Tap Provider V9 keeps asking to install” uznirstošie ziņojumi var atkārtoti parādīties 20 reizes pērc kārtas.. Lielākais sūdzību skaits nāk no ASV un Krievijas,, bet šo problēmu var redzēt katrā datorā, kas izmanto KMSpico , lai instalētu nelegālu biroja versiju.

Nav šaubu, ka jums vajadzētu izmantot šo programmatūru ar īpašu uzmanību. Neaizmirstiet, ka to jau ļaunprātīgi izmantojuši hakeris. Bez tam mēs neiesakām instalēt privātā tuneļa rīku vai TAP-Win32 Provider V9 tīkla adapterus, jo nav izsmeļošas informācijas par šo programmu. Atceliet šādus piedāvājumus un pārbaudiet, vai nav šaubīgas programmas, kura ģenerē šos paziņojumus.

Reklāmprogrammatūru sekas

Tiklīdz ir instalēts OpenVPN tehnoloģiju vīruss, tas sāk ģenerēt trešo pušu reklāmas. Pakalpojums sadarbojas ar daudzās trešajām pusēm, tāpēc nav brīnums, ka tas reklāmās, ko ģenerē reklamē to produktus un tīmekļa vietnes. Taču tā mērķis ir uzturēt šo reklāmu skaitu pēc iespējas lielāku tāpēc, ka, jo vairāk reklāmprogrammu tas ģenerē, jo lielākas iespējas, ka lietotāji noklikšķinās uz tām un nesīs peļņu. Šī iemesla dēļ TAP Provider V9 for Private Tunnel reklāmas parasti ir ļoti uzmācīgas.

Neesat pārsteigts, ja uznirstošie logi, reklāmkarogi, tekstu un cita veida reklāmas sāk pārpludināt jūsu datoru. Tas ir tāpēc, ka jūsu dators ir inficēts ar reklāmprogrammu vīrusu. Šajā gadījumā jums vajadzētu aizvērt pārlūku un nekavējoties veikt datora skenēšanu ar kādu uzticamu pretvīrusu rīku. Šim nolūkam mēs iesakām FortectIntego vai Malwarebytes. Tas pāris minūtēs noņems TAP Provider V9 for Private Tunnel.

Mums ir arī jābrīdina, ka rādītās reklāmas ne vienmēr noved tās lietotājus uz norādītajiem avotiem. Citiem vārdiem sakot, nav teikts, ka pēc noklikšķināšanas uz kādām reklāmām jūs nokļūsiet kādas tiešsaistes iepirkšanās vietnes tuvumā, kas piedāvā jums gandrīz pārāk labu, lai būtu patiess darījumu, iegādājoties viedtālruni vai datoru.

Jums nevajadzētu kavēties ar likvidēšanu, jo reklāmprogrammatūra negatīvi ietekmē jūsu datora veiktspēju. Bez tam ņemiet vērā faktu, ka uznirstošie logi var novirzīt jūs uz pārlūku balstītām tehniskā atbalsta shēmām vai ļaunprātīgām vietnēm. Tāpēc neignorējiet TAP Provider V9 for Private Tunnel radītās pāradresācijas un likvidējiet reklāmprogrammatūru.

Attēls, kurā parādīts TAP Provider V9 Privāto tuneļu draiveriemJa redzat brīdinājumus, kas iesaka intalēt TAP V9 Privātajiem tuneļiem, atceliet tos. Tāpat iztīriet savu pārlūkprogrammu.

Krāpnieki turas pie tiem pašiem izplatīšanas paņēmieniem

Drošības ekspertiem ir labi zināmas reklāmprogrammu izplatīšanas metodes. Tomēr parastie lietotāji joprojām nezina, kā potenciāli nevēlamās programmas var ielavīties to datoros.

Ievērojiet, ka TAP Provider V9 for Private Tunnel pārtveršana nevar notikt bez jūsu dalības. Faktiski, ja jūs redzat šo programmu savā datorā, pastāv lielas izredzes, ka esat netīši instalējis to savā datorā kopā ar citām bezmaksas vai izplatāmprogrammām.

Ja jūsu datorā joprojām nav vīrusu, jums vajadzētu to uzturēt tādu, iegādājoties drošu pretvīrusu programmatūru un veicot regulāru sistēmas skenēšanu. Ir arī svarīgi instalēt jaunas programmas, izmantojot “Advanced” instalēšanas režīmu. Tāpat jūs varēsiet savlaicīgi pamanīt PNP. Izskatīsim TAP Provider V9 for Private Tunnel noņemšanas iespējas.

Jums nepieciešamas noņemt TAP Provider V9 no datora

Ja jums jau ir apnikušas reklāmas, kas piedāvā jums instalēt TAP Provider V9 un līdzīgi uznirstoši ziņojumi, mēs jums iesakām veikt pilnu sistēmas skenēšanu ar drošu pretspiegprogrammatūru un atbrīvoties no aizdomīgām programmām. Tas automātiski noņems TAP Provider V9 for Private Tunnel vīrusu un visa procedūra ilgs tikai dažas minūtes.

Tomēr jums jāatceras, ka jūsu pretvīrusu programma ir jāatjaunina līdz jaunākajai versijai, lai varētu noteikt visus datorā esošos nevēlamos failus. Protams, varat mēģināt arī manuāli noņemt saistītos failus, tomēr jums jāpatur prātā, ka šos failus var būt grūti konstatēt.

Ja jūs domājat, ka esat pietiekoši pieredzējis, lai manuāli atbrīvotos no šīs PNP, varat sekot norādījumiem, ko sagatavojuši mūsu eksperti TAP Provider V9 Private Tunnel noņemšanai. Šajā gadījumā jums jāveic tālāk norādītās darbības, kā arī jāatver uzdevumu plānotājs, lai apturētu KMSpico, AutoKMS vai līdzīgas ievades.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā TAP Provider V9 for Private Tunnel reklāmu noņemšanas instrukcija

WindowsmacOS

Noņemiet TAP Provider V9 for Private Tunnel no Windows sistēmām

Lai noņemtu TAP Provider V9 no Windows, atinstalējiet KMSpico, AutoKMS un līdzīgas ievades. Tad izlemiet, kuras no jūsu pārlūkprogrammām ir skartas un atiestatiet arī tās.

  1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
  2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
  3. Atinstalē TAP Provider V9 for Private Tunnel un ar to saistītās programmas
    Mēgini atrast TAP Provider V9 for Private Tunnel vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
  4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
WindowsmacOS

Noņemiet TAP Provider V9 for Private Tunnel no Mac OS X sistēmas

  1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
  2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no TAP Provider V9 for Private Tunnel pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās