Noņem Tavanero.info vīrusu - Nov 2016 atjaunināšana

Tavanero.info vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Tavanero.info virus?

Kāpēc Tavanero.info pāradresācijas ir bīstamas?

Tavanero.info virus

Tavanero.info vīrus ir ļaunprātīga datora lietojumprogramma, kas izmanto upura datoru, lai radītu maksas par klikšķi ienākumus. Kā tai to izdodas paveikt? Tiklīdz tā uzstādīta, tā izmaina dažus sistēmas iestatījumus un padara Tavanero.info vietni redzamu lietotāja pārlūkprogrammā, pat neievadot šo URL adrešu joslā.

Tas, ko šis pārlūku laupītājs dara ir, ka tas pievienos Tavanero.info vērtību sākumlapai un ātrās piekļuves lapas izvēlēm, un, papildus visam, pievieno šo URL noklusētajiem meklētājprogrammas iestatījumiem. Bez pārlūkprogrammas iestatījumu izmainīšanas, paplašinājumu un pastāvīgo sīkfailu pievienošanas šis kaitnieks izmaina arī Windows saīsnes un pievieno tavanero(.)info/tavanero/tavanero.php vērtību Mērķa laukam Google Chrome, Mozilla Firefox un citās populārās tīmekļa pārlūkprogrammās.

Šis laupītājs ietekmē saīsnes uz Windows darbvirsmas, kā arī tās, kas izvietotas Sākuma izvēlnē, un kad lietotājs cenšas tās atvērt, konkrētais pārlūks automātiski aktivizējas un nekavējoši ielādē Tavanero.info vietni. Lai apturētu šīs kaitinošās pāradresācijas, jums jānoņem Tavanero.info pāradresācijas vīruss no sistēmas, izmantojot FortectIntego programmatūru.

Tavanero.info virus

Stingri iesakāma automātiskās noņemšanas metode, bet gadījumā, ja jūs nevēlaties izmantot šo programmu, jūs varat mēģināt to izdzēst manuāli. Tomēr, lūdzu, ievērojiet, ka šādai noņemšanas metodei nepieciešamas noteiktas zināšanas par datošanu. Ja jūs esat nepieredzējis PC lietotājs, var būt grūti atrast izmanītās saīsnes un tās manuāli notīrīt.

Tavanero.info pāradresācijas vīruss aktivizē aizdomīgu meklētājprogrammu un gaida, kad lietotājs to izmantos. No pirmā acu uzmetiena tā šķiet kā normāla meklētājprogramma. Taču līnija “Google Custom Search” parāda, ka tā NAV oriģinālā Google Search, bet gan izmainītā. Tas nozīmē, ka daļu no tās meklēšanas rezultātiem gatavojas sponsorēt trešās puses, un šādi rezultāti var nebūt ticami. Lūdzu, divreiz padomājiet pirms klikšķiniet uz šādiem rezultātiem, jo tie var jūs aizvest uz potenciāli bīstamām tīmekļa vietnēm.

Sliktākajā scenārijā šādas pāradresācijas var aizvest jūs uz ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm, kas pilnas ar sponsorētu saturu, kaitnieciskām lejupielādēm un līdzīgu saturu. Pats par sevi saprotams, ka, ja jūs vēlaties saglabāt savu datoru ātru, tīru un aizsargātu, jums jāturas pa gabalu no šādām vietnēm. Tāpēc mēs stingri iesakām jums veikt Tavanero.info noņemšanu tiklīdz jūs ievērojat šī URL automātisku ielādēšanos adrešu joslā.

Izplatīšanās veidi, kas ļauj šai programmai iekļūt jūsu datorā neievērotai

Kā mēs minējām, Tavanero.info kaitniecība var notikt, ja lietotājs instalē citu bezmaksas programmu, nepievēršot uzmanību dažām būtiskām detaļām. Atcerieties – lai vai kādu programmu jūs plānojat instalēt, nedariet to steigā. Kad jūs aktivizējiet tās instalētāju, izlasiet visu tās sniegto informāciju, neizlaižot Lietošanas noteikumus vai Privātuma politikas dokumentus. Pēc tam izvēlieties atbilstošus uzstādīšanas iestatījumus.

Tā vietā, lai atstātu iepriekš atlasītos, izvēlieties Lietotāja vai Paplašinātos iestatījumus, un tad noņemiet atzīmes no saskaņojumiem, lai instalētu visas ieteiktās papildu programmas, meklēšanas rīkus, paplašinājumus, u.tml. Turpiniet instalēšanu un pabeidziet to tā, kā jūs to parasti darāt. Atcerieties šos padomus, kad jūs nākošreiz lejupielādēsiet bezmaksas programmu.

Tavanero.info pārlūku laupītāja atinstalēšana

Stingri ieteicams atinstalēt Tavanero.info vīrusu automātiski, jo tas nav parasts pārlūkprogrammu pāradresēšanas vīruss. Nepietiek noņemt šaubīgus pārlūkprogrammas paplašinājumus un programmas no sistēmas, lai atbrīvotos no šīs meklētājprogrammas. Jūs varat tikt nepārtraukti pāradresēts uz Tavanero.info pat pēc meklētājprogrammas saīšņu notīrīšanas. Tas ir arī tāpēc, ka šīs ļaunprogrammatūras pielikumi izmaina turpmākās reģistra atslēgas, kuras pēc dubultklikšķa uz Chrome saīsnes nekavējoši aktivizēs šo uzmācīgo vietni uz Chrome:

HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Policies\Google\Chrome\HomepageLocation;
HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Policies\Google\Chrome\RestoreOnStartupURLs\1.

Jūs varat izmantot pārlūku laupītāju noņemšanas norādījumus, kas sniegti zemāk, un manuāli nodzēst šo kaitīgo programmu, bet neaizmirstiet pārbaudīt katru saīsni Sākuma izvēlnē un uz darbvirsmas un notīrīt tās, piekļūstot to Rekvizītiem, Saīsnes cilnei un notīrot https://tavanero.info/tavanero/tavanero.php URL no Mērķa sadaļas. Pilnīgu Tavanero.info noņemšanas procedūru iespējams veikt ar pretspiegošanas programmatūru. Ja jums tādas nav, jūs varat instalēt kādu no mūsu ieteiktajām:

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Tavanero.info vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Tavanero.info no Windows sistēmām

Lūdzu, uzmanīgi izskatiet zemāk sniegtās instrukcijas un atcerieties, ka jums jāmeklē faili, programmas un izmaiņas, kas saistītas ar Tavanero vai Tavanero.info

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Tavanero.info un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Tavanero.info vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Tavanero.info no Mac OS X sistēmas

Visticamāk jūs neatradīsiet nekādas ar Tavanero.info saistītas lietotnes, tomēr nebūs nekas briesmīgs, ja jūs pārbaudīsiet instalētās lietotnes, tikai lai pārliecinātos. Tomēr galvenais uzdevums ir rediģēt pārlūkprogrammas iestatījumus. Zemāk sniegtas instrukcijas, kā to izdarīt

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Tavanero.info vīrusu no Microsoft Edge

Izpildiet zemāk dotās norādes un veiciet arī šo:

Labais klikšķis uz Microsoft malas saīsnes, atveriet Rekvizīti un ejiet uz Saīsnes cilni, lai izdzēstu Tavanero.info URL no Mērķa lauka. Lai saglabātu, noklikšķiniet uz Lietot un Labi.

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Tavanero.info ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Tavanero.info no Mozilla Firefox (FF)

Ar šīm norādēm noņemiet Tavanero atlikumus un tad ar labo peles pogu noklikšķiniet uz Firefox saīsnes un ejiet uz Rekvizīti > Saīsnes cilne. Šeit izdzēsiet Tavanero.info URL no Mērķa lauka.  Noklikšķiniet Lietot un Labi.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Tavanero.info un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Tavanero.info noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Tavanero.info no Google Chrome

Izpildiet šādus norādījumus un pēc tam izpildiet šos vienkāršos soļus:

1. Labais klikšķis uz Chrome saīsnes, atveriet Rekvizīti un ejiet uz Saīsnes cilni.

2. Izdzēsiet Tavanero.info URL no Mērķa lauka un noklikšķiniet uz Lietot un Labi.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Tavanero.info un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Tavanero.info dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Tavanero.info no Safari

Noņemiet pagarinājumus un citus ar Tavanero saistītus elementus, tad izmantojiet šīs norādes, lai satīrītu Safari saīsni:

1. Labais klikšķis uz Safari saīsni, atveriet tās Rekvizītus un ejiet uz Saīsnes sadaļu.

2. Šeit noņemiet Tavanero.info URL no Mērķa lauka. Lai saglabātu, noklikšķiniet, Lietot un Labi.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Tavanero.info vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Tavanero.info noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Tavanero.info pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās