Noņem Web-start.org vīrusu (2017 atjaunināšana)

Web-start.org vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Web-start.org vīruss?

Vai jums vajadzētu izmantot Web-start.org meklētājprogrammu?

Pirmkārt, Web-start.org vīruss slēpj savu klātbūtni, un vienīgā zīme, ka tas varētu būt sistēmā, ir jauna mājaslapa, kas parādās kā sākumlapa katru reizi, kad upuris laiž darbā pārlūku. Patiesībā tas nav nekas cits kā pārlūku pārtvērējs. Tas nozīmē, ka tas tiecas okupēt lietotāju datorus un okšķerēt pārlūku iestatījumos bez lietotāja atļaujas.

Pie tam tādas problēmas kā uzmācīgas reklāmas un pāradresācija uz citām tīmekļa vietnēm ātri sāks jūs nogurdināt. Tāpēc jums vajadzētu steigties noņemt Web-start.org pār5adresēšanas vīrusu. Tas var izspiegot jūsu pārlūkošanas ieradumus un ievākt lielu personīgās informācijas apjomu, ko vēlāk izmantot dažādiem nolūkiem. Ja jums rūp kiberdrošība, veiciet Web-start.org noņemšanu.

Šis pārlūku pārtvērējs ir jauns Plus network zīmola produkts. Nesen mēs analizējām citu saistītu produktu – loadstart.com. Dažas no galvenajām šo potenciāli nevēlamo programmu pazīmēm ir līdzīgas URL adreses un identiskas mājaslapas. Šis pārtvērējs piedāvā arī ātru piekļuvi Twitter, Facebook, Gmail, kā arī Amazon un Ebay vietnēm.

Pie tam jūs varat skenēt savu ierīci vai instalēt Skype tieši no galvenās lapas. Ievērojiet, ka šādām priekšrocībām var būt negatīva ietekme ne tikai uz jūsu datoru, bet arī vairākām sistēmas lietojumprogrammām. Lai gan potenciāli nevēlamas programmas reklamē FortectIntego kā skenēšanas rīku, jums jāatturas no tās izmantošanas ar pārtvērēja tīmekļa vietni. Tās bieži piedāvā skenēšanas rīkus. Tomēr to uzticamība var būt apšaubāma.

Pat, ja ieteiktie produkti ir labi zināmi, reklamētās versijas var būt izlaiduši nezināmi izdevēji. Šāda iespējamība var rezultēties kā defektīva programmatūra. Jebkurā gadījumā jums jākoncentrējas uz izvairīšanos no potenciāli nevēlamām programmām un vairs neizmantot to pakalpojumus.

Bez tam WebStart ievāc informāciju par jūsu pārlūkošanas darbībām. Citiem vārdiem, tā uztur reģistru par jūsu apmeklētajiem domēniem un sērfošanas biežumu. Šīs potenciāli nevēlamās programmas izstrādātājiem ir zināmas arī IP adreses un ģeogrāfiskais izvietojums.

Tomēr atšķirībā no vairums hakeru, šis pārlūkošanas rīks uzzina jūsu personīgo informāciju. Rezultātā jūsu Inbox var būt piebāzts ar dažādiem personalizētiem piedāvājumiem. Kā apgalvo šīs potenciāli nevēlamās programmas autori, pat jūsu personīgā informācija var tikt ļaunprātīgi izmantota marketinga un reklāmas nolūkos.

Maz lietotāju ir sajūsmā par faktu, ka daži lietotāji izmanto jūsu personīgos datus. Bez tam Web-start.org pāradresācija jums var radīt arī lielu aizkaitinājumu. Meklējot konkrētu tīmekļa vietni, jūs varat būt piespiedu kārtā novirzīts uz citu iepirkšanās domēnu. Šāda parādība nav parasta likumīgiem pārlūkošanas rīkiem.

Izplatīšanas metode

Parasti pārtvērējs iekļūst upura datorā nepamanīts. Tas izmanto iespēju inficēt datorus, kad lietotāji steidzas cauri uzstādīšanas etapiem. Šādas potenciāli nevēlamas programmas pieķeras pie bezmaksas lietotnēm. Parasta lieta ir nepievērst lielu uzmanību šim procesam.

Rezultātā lietotāji neievēro pielikumus, kuri iespējams slēpj pārtvērēju. Ja jūs esat ieinteresēti izvairīties no šīs potenciāli nevēlamas programmas, paturiet prātā šos padomus. Pirmkārt, izvēlieties “Custom”/pielāgoto vai “Advanced”/advancēto režīmu. Tas atklās izvēles programmas, kas pievienotas jūsu lejupielādei. Noņemiet atzīmi nevajadzīgajām un turpiniet instalēt vēlamo lietotni.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību šādam faktam – atlasot “Default”/noklusētos vai “Standard”/ standarta iestatījumus, jūs automātiski dodat atļauju instalēt papildu programmatūru. Neizvēlieties šīs opcijas!

Norādījumi Web-start.org noņemšanai

Ir divi pārtvērēja noņemšanas veidi. Ja jūs esat paredzējis ietaupīt laiku, jums var būt piemērota automātiska Web-start.org noņemšana. Pirms ierīces skenēšanas ar pretspiegošanas lietotni, pārliecinieties, ka tā ir atjaunināta. Pretējā gadījumā tā nespēj noteikt visus ar pārtvērēju saistītos failus.

Runājot par alternatīvu iespēju, jūs varat noņemt Web-start.org vīrusu, izpildot manuālas darbības. Visbeidzot, atcerieties, ka jūs varat veicināt sava datora drošību, uzmanīgāk izvēloties lejupielādējamās programmas.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Web-start.org vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Web-start.org no Windows sistēmām

Šis pārtvērējs tiek galvenokārt konstatēts Windows sistēmās – mūsu izpētes grupa atklāja, ka atšķirībā no citiem pārlūku pārtvērējiem, šis ne tikai instalē programmas un pievieno aizdomīgus pielikumus lietotāja pārlūkiem, bet arī pārveido to saīsnes, lai palaistu Web-start.org kā sākumlapu. Lai pilnībā noņemtu to no sistēmas, jums jārīkojas šādi:

 • Vispirms mēs gribētu uzsvērt, ka jums šis jāveic ar katra tīmekļa pārlūka saīsni. Piemēram, mēs izmantosim Google Chrome pārlūku.
 • Ja jums uz darbvirsmas ir IE, Chrome, Firefox vai citu interneta pārlūku saīsnes, ejiet turp. Labais peles klikšķis uz Chrome pārlūka saīsnes un atlasiet Properties/rekvizīti.
 • Tad ejiet uz Shortcut/saīsne cilni. Šeit atrodiet Target/mērķa lauku.
 • Izdzēsiet visu, kas rakstīt aiz …application\chrome.exe”. Jums vajadzētu redzēt garu URL, kas sākas ar Web-start.org/….
 • Noklikšķiniet Apply/lietot un OK.
 • Izpildiet zemāk dotos norādījumus un tad noņemiet visas aizdomīgās programmas, un tad pārlūku paplašinājumus.

  1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
  2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
  3. Atinstalē Web-start.org un ar to saistītās programmas
   Mēgini atrast Web-start.org vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
  4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

  Izdzēs Web-start.org vīrusu no Microsoft Edge

  Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

  1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
  2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
  3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
  4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
  5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
  6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
  7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
  8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

  Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

  Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

  1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
  2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
  3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
  4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
  5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
  6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
   Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
   Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

  Kad šie soļi ir pabeigti, Web-start.org ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

  Noņemiet Web-start.org no Mozilla Firefox (FF)

  1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
   Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
  2. Izvēlies Web-start.org un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
  3. Restartē Mozilla Firefox
   Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
  4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Web-start.org noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

  Noņemiet Web-start.org no Google Chrome

  1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
   Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
  2. Izvēlies Web-start.org un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
  3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
  4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
  5. Restartē Google Chrome
   Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
  6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
  7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Web-start.org dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

  Noņemiet Web-start.org no Safari

  1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
   Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
  2. Izvēleities Extensions un meklējiet Web-start.org vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
  3. Restartē Safari
   Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
  4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Web-start.org noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Web-start.org pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās