Noņem WinThruster vīrusu (atjaunināts Jan 2018) - Noņemšānas gids

WinThruster vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir WinThruster vīruss?

Divreiz apdomājiet pirms WinThruster instalēšanas – šī programma var likt jums vilties

ekrānšāviņš ar WinThruster

WinThruster ir datora optimizācijas programma, kuru drošības eksperti raksturo kā neuzticamu. Kaut arī to nevar saukt par vīrusu vai principā negodīgu programmu, tās funkcionalitāte, šķiet, ir neskaidra. Programmu izstrādā Solvusoft Corporation, kas ir arī tādu produktu kā WinSweeper vai DriverDoc izstrādātājs.

Ja pašlaik jūs pārlūkojat internetu, meklējot informāciju par šo optimizētāju, mēs pieņemam, ka nesen to esat instalējis savā datorā, un tagad tas mudina jūs iegādāties pilnu versiju. Visticamāk, jūs varētu saskarties ar dažām vietnēm, kurās šis optimizētājs tiek uzskatīts par WinThruster vīrusu, taču jums jāzina, ka terminu “vīruss” nevajadzētu izmantot, runājot par šo sistēmas optimizācijas programmatūru.

Tomēr ir arī maz pozitīvu vārdu sakāmu par šo rīku. Datoru drošības speciālisti uzskata šo lietojumprogrammu par potenciāli nevēlamu programmu (PUP) saimes locekli un neiesaka to instalēt, ne arī iegādāties tās pilno versiju. Iedziļināsimies detaļās un noskaidrosim, vai šim rīkam var uzticēties.

Mēs esam apmeklējuši šī sistēmas rīka oficiālo vietni un atklājuši, ka tā sola “Kļūdu labošanu un datora optimizāciju!” Šis vienkāršais sauklis nekādā ziņā nenozīmē, ka šis datora optimizācijas rīks izceļas sistēmas optimizācijas rīku tirgū, tāpēc mēs turpinājām meklēt tālāk.

Šķiet, ka tas ir saderīgs ar Windows 10, 8, 7, Vista, XP un pat 2000. Saskaņā ar oficiālo lapu, WinThruster ir instruments, kas palīdz novērst datoru problēmas, noņem no tā visu lieko, palaiž datorprogrammas ātrāk, pagarina datora darbmūžu un uzlabo ierīces vispārējo darbību.

Izklausās, ka WinThruster ir ļoti noderīgs instruments, kas spēj atsvaidzināt jūsu datoru un uzlabot tā veiktspēju. Diemžēl mums ir jūs jāapbēdina, sakot, ka šis rīks var likt jums vilties. Vispirms pievērsiet uzmanību tam, ka šīs premium funkcijas var tikt izmantotas tikai pēc pilnas WinThruster versijas iegādes, kura maksā 39,95 USD

WinThrusterWinThruster ir legāla programma, taču vairums drošības ekspertu neiesaka to instalēt

Bez tam, ja jūs nolemjat to iegādāties, jūs automātiski piekrītat abonementu katru gadu atjaunot. Diemžēl informācija par ikgadējo abonementa atjaunošanu ir rakstīta mazā fontā, un neuzmanīgi datoru lietotāji to var neievērot. Bez tam, jāņem vērā, ka šīs programmas funkcionalitāte var jūs neapmierināt, pat iegādājoties pilnu tās versiju.

Turklāt lietotāji, kas atsakās iegādāties pilno programmatūras versiju, visticamāk tiks piesaistīti WinThruster reklāmām, kuras nepārtraukti mudina iegūt programmatūras licenci, uzsākot sistēmas viltus skenēšanu un uzrādot biedējošus ziņojumus par sistēmas stāvokli.

Iespējams, ka šī programma uzrāda kādus viltus pozitīvus skenēšanas rezultātus, lai pārliecinātu lietotāju rīkoties un savest datoru kārtībā, iegādājoties pilnu šī optimizētāja versiju. Sākumā tā varētu nešķist liela problēma, jo šīs reklāmas var aizvērt ar vienu klikšķi.

Tomēr galu galā šīs reklāmas var sākt pārbaudīt lietotāja pacietību un beidzot likt tam to zaudēt. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka lietotāji, kuri instalē šo rīku, drīzumā sāk meklēt WinThruster noņemšanas vadlīnijas, ja viņi nevēlas pirkt šo programmu.

Ja arī jūs nevēlaties to pirkt, noņemiet WinThruster, izmantojot šī posta beigās dotos norādījumus, vai izmantojiet uzticama pretļaunatūras rīka priekšrocības un izdzēsiet to, izmantojot tādas programmas kā FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner.

PADOMS: Esiet uzmanīgs un nemēģiniet tiešsaistē meklēt bezmaksas WinThruster produkta atslēgu vai WinThruster kreku . Tādā veidā jūs riskējat instalēt ļaunprātīgu failu, nemaz nerunājot par naudas sodu par pirātisko programmatūru lietošanu / izplatīšanu.

Apšaubāmās WinThruster izplatīšanas metodes

Dažos gadījumos lietotāji var atrast Win Thruster savā sistēmā, to nelejupielādējot. To var ievietot jūsu sistēmā bez jūsu ziņas, pateicoties slepenām programmatūras izplatīšanas metodēm, piemēram, programmatūru komplektēšanai. Aplūkosim sīkāk un noskaidrosim, kā šādas PNP pārņem datorsistēmas.

Parasti šādas potenciāli nevēlamas programmas nav ļoti populāras, tāpēc ir skaidrs, kāpēc lietotāji tās neinstalē pēc savas izvēles. Tādēļ šādu programmatūru autoriem ir jāatrod veids, kā popularizēt šīs programmas un piespiest lietotājus tās instalēt. Šī iemesla dēļ viņiem patīk komplektēt savus produktus ar citām programmatūrām. Šādā veidā lietotāji var tās instalēt, to nezinot.

Stratēģija ir diezgan vienkārša – citas programmas sniedz piedāvājumu instalēšanas laikā instalēt WinThruster vai līdzīgas programmas, un, ja lietotāji nespēj tās noraidīt, šīs programmas tiek instalētas, pat neinformējot upuri.

Lai to novērstu, lietotājiem jāizvēlas Advanced/Advancētā vai Custom/Pielāgotā instalēšanas opcija, un manuāli jāatceļ visi pievienotie komponenti.

Mēs esam ievērojuši, ka lietotāji mēdz nepareizi domāt un paļauties uz iepriekš izvēlētiem instalēšanas režīmiem (Default/noklusējuma vai Standard/standarta), kas automātiski paslēpj rakstīto lietotāja piekrišanu pievienot sistēmai visas piedāvātās programmas.

Droša iespēja WinThruster noņemšanai

Ja jums nepatīk šis datora optimizācijas rīks, jums vajadzētu noņemt no sistēmas WinThruster un saistītos failus. To var viegli izdarīt, izmantojot pretspiegprogrammatūras rīku, taču jūs to varat izdzēst arī manuāli.

Ja jums ir jautājums, kāpēc kiberdrošības speciālisti vienmēr iesaka instalēt automātiskos spiegprogrammatūru noņemšanas rīkus, vienkārši vietnē VirusActivity izlasiet jaunāko informāciju par šodienas vīrusu aktivitātēm .

Lai gan šī programma nav pelnījusi apzīmējumu “WinThruster vīruss”, mums ir bažas, ka jūs arī nebūsiet apmierināts ar tās funkcionalitāti. Zemāk jūs varat atrast detalizētus WinThruster noņemšanas norādījumus, kas palīdzēs jums to atinstalēt:

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā WinThruster vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet WinThruster no Windows sistēmām

Jūsu uzdevums ir atrast šo programmu Control Panel/ Vadības panelī > sadaļā Install/Uninstall Programs/instalēt/atinstalēt programmas. Programmai vajadzētu būt nosauktai WinThruster un tās publicētājam – Solvusoft Corporation. Uzklikšķiniet uz tās un atlasiet Uninstall/Atinstalēt. 

  1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
  2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
  3. Atinstalē WinThruster un ar to saistītās programmas
    Mēgini atrast WinThruster vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
  4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no WinThruster pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās