Noņem yeabests.cc vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - Aug 2017 atjaunināšana

yeabests.cc vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir yeabests.cc vīruss?

Jaunākā informācija par Yeabests.cc vīrusu

yeabests.cc virus

Yeabests.cc vīruss var maldināt lietotājus, ka tas ir legāla meklētājprogramma, kas piedāvā uzlabotus meklēšanas rezultātus no Google un vieglu piekļuvi vairāk kā 16 populārajiem sociālajiem tīkliem, e-pastam, iepirkšanās, spēļu un citām tīmekļa vietnēm. Diemžēl šī meklētājprogramma ir tikai vēl viens pārlūku pārtvērējs, kam nav nekā kopēja ar populārajiem meklēšanas rīkiem. Šis pārtvērējs ir arī saistīts ar TopYea Search, kas jau ir radījis problēmas daudziem datorlietotājiem.

Abām meklētājprogrammām ir līdzīgas īpašības. Tomēr saskaņā ar dažiem avotiem to izskats var atšķirties atkarībā no inficētā datora atrašanās vietas, piem., lietotāji Itālijā un Brazīlijā var redzēt dažāda izskata mājaslapu. Tomēr izplatīšanas metodes un problēmas paliek tās pašas. Vīruss pievieno ļaunprātīgus komponentus katra tīmekļa pārlūka saīsnēm un izmaina to iestatījumus. Katru reizi, kad jūs palaidiet pārlūku, jūs tiksiet pāradresēti uz yeabests.cc vietni. Pārlūku pārtvērējs klusām iefiltrējas sistēmā. Tomēr ir skaidras un skaļas infekcijas pazīmes.

Bez modificētajiem pārlūkiem, lietotāji saskaras ar Yeabests.cc pāradresēšanas problēmām, ievēro palielinātu maldinošu reklāmu daudzumu un nevar izmantot uzticamu meklētājprogrammu. Patiesībā lielākas problēmas ir saistītas ar šo kompromitēto meklētājprogrammu, kas izmaina rezultātus. Tas ietver lielu daudzumu komerciāla satura un sponsorētu saišu, lai pastiprinātu noteiktu tīmekļa vietņu trafiku.

Yeabests.cc noņemšana nepieciešama, ja jūs vēlaties atgūt kontroli pār savu pārlūku. Ātrākais veids kā tikt vaļā no šīs infekcijas ir izmantot FortectIntego un skenēt sistēmu.

yeabests.cc virus

Ja jūs esat uzmanīgs interneta lietotājs, jūs varētu būt ievērojis, ka Yeabests.cc nodrošina jums iespēju piekļūt iepirkšanās un spēļu tīmekļa vietnēm tieši no mājaslapas. Tomēr šāda funkcionalitāte varētu izrādīties vairāk kaitnieciska kā izdevīga. Tas ir tāpēc, ka pārlūku pārtvērējs nicināms tā Yeabests pāradresēšanas spējas dēļ.

Ja jūs esat iekārdināts ieiet tīmekļa vietnēs no mājas lapā uzrādītās lietotnes platformas, jūs varat sasniegt sev interesējošo tīmekļa vietni pēc vairākām pāradresācijām uz reklāmas, spēļu un pat pieaugušajiem domātajām vietnēm. Lai gan iepriekšējās tīmekļa vietnes ir gluži nekaitīgas, pēdējās var radīt kaitīgu ietekmei uz jūsu datoru.

Dažas no pāradresācijas vietnēm noved uz citām vietnēm, kuras „uzlabotas” ar destruktīvām ļaunprogrammatūrām un vīrusiem. Rezultātā, laika gaitā, tikai Yeabests.cc vīrusa noņemšana var būt nepietiekoša, lai nodrošinātu, ka dators ir brīvs no vīrusiem.

Bez tam Yeabests.cc pārtvērējs var būt kaitīgs tādā nozīmē, ka potenciāli nevēlama programma savāc NPII (personīgi neidentificējama informācija). Tā ietver jūsu meklējumu pieprasījumus, apmeklētās tīmekļa vietnes, operētājsistēmas datus un ģeogrāfisko atrašanās vietu. Šie dati var nokļūt trešo pušu rokās, kuri uzrāda jums savas reklāmas.

Kad viņi to dabū rokā, tie analizē informāciju. Bez tam krāpnieki rada jaunas reklāmas, kuras speciāli paredzētas konkrētiem lietotājiem atbilstoši to izvēlēm un interesēm. Tādejādi atkarībā no šo maksā par skatīšanos reklāmu klikšķu skaitu autori savāc samērā pieklājīgu ienākumu. Galu galā, ja jums nepatīk nepārtrauktās uzraudzības ideja, uzreiz noņemiet Yeabests.cc.

Kā pārlūku pārtvērējs nonāk datorā?

Ja jūs neesat apmeklējis tās tīmekļa vietni, visticamāk, ka yeabests.cc ļaunprogrammatūra ir iefiltrējusies jūsu datorā ar brīvi lejupielādējamu programmatūru pakotnēm. Pārlūku pārtvērējs varētu būt iekļuvis jūsu datorā, ja jūs nesen esat instalējis jaunu audio atskaņotāju, fotogrāfiju rediģēšanas programmatūru, atjauninātu Flash Player vai Java. Iespējams jūs esat ievērojis, ka ir pielikums ar nosaukumu “yeabests.cc” ,kas piestiprināts programmatūras pakotnē.

Tas ir tieši tas kā pārlūku pārtvērējs iekļūst jūsu datorā. Šādas kļūdas ir parastas neskaitāma daudzumam lietotāju visā pasaulē. Daudzi no tiem varētu iebilst, ka viņiem nav laika lasīt instalēšanas instrukcijas. Kā jūs redzat, ievērojami vairāk laika aizņem, lai pēc tam tiktu vaļā no līdzīgām ļaunprogrammatūrām.

Visā visumā, ja jūs vēlaties novērst to, ka pārlūku pārtvērējs rakņājas pa jūsu datoru, ņemiet to vērā un izvēlieties “Custom” installation” režīmu. nevis “Recommended” iestatījumus, kad jūs instalējiet jaunu programmatūru savā datorā. Tad atceliet nevajadzīgās iepriekš atzīmētās lietotnes. Neaizmirstiet arī, ka jums jāizvēlas vienīgi uzticami un droši avoti programmatūru lejupielādēm. Failu koplietošanas vietnes vai Torrents nav no tiem. Vienmēr izvēlieties oficiālu izstrādātāju tīmekļa vietnes.

Kā noņemt yeabests.cc vīruss?

Ja jums interesē visas Yeabests.cc noņemšanas iespējas, jūs varat vispirms izskatīt zem raksta dotos manuālās noņemšanas norādījumus. Neizlaidiet nevienu no norādītajiem soļiem. Citādi var būt atstāti daži saistītie faili ar yeabests.cc vīrusu. Tādejādi ievērojami palielinās iespēja tikt pārtvertam ar šo potenciāli nevēlamo programmu. Ja jūs jau esat izmēģinājis manuālo noņemšanu, bet Yeabests.cc turpina atgriezties, jūs varat instalēt pretspiegošanas lietotni un skenēt ar to savu datoru.

Tas nodrošinās, ka pārtvērējs ir pilnībā likvidēts. Šī programmatūra noder ne tikai šai konkrētajai nevēlamajai lietotnei, bet arī citām dažāda veida ļaunprogrammatūrām. Visbeidzot, mēs gribētu jums ieteikt koncentrēties uz legālām un uzticamām Google vai Bing meklētājprogrammām nevis izvēlēties jaunas, bet lielā mērā nedrošas alternatīvas. Ja jums ir grūtības un nevarat noņemt Yeabests.cc vai kādu citu pārlūku pārtvērēju, sazinieties ar mums un mēs centīsimies palīdzēt.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā yeabests.cc vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet yeabests.cc no Windows sistēmām

Kas var būt kaitinošs mazāk pieredzējušiem lietotājiem, noņemot Yeabests.cc ir tas, ka šī ir uz Windows Management Instrumentation/Windows pārvaldības instrumentācija (vai WMI) balstīta infekcija, kas nozīmē, ka tā ir bez failiem. Tā nenomet failus uz inficētā datora cietā diska, tāpēc pretvīrusu programmatūra var nebūt spējīga to konstatēt. Lai noņemtu to no sava datora, jums būs manuāli jāpalaiž WBEMTest, ko iespējams atrast šajā direktorijā C:\Windows\System32\wbemtest.exe. Sīkāka informācija par to, kā izmantot šo rīku var būt atrodama tiešsaistē. Tomēr mēs stingri iesakām iegādāties profesionālu pretvīrusu utilītu, kura spētu noteikt vīrusu arī Windows Management Instrumentation ierakstos.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē yeabests.cc un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast yeabests.cc vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet yeabests.cc no Mac OS X sistēmas

Lai gan šis vīruss reti inficē Mac operētājsistēmas, Safari joprojām ir starp mērķa pārlūkiem. Tāpēc, ja jūsu dators ir bijis inficēts, lūdzu, izpildiet zemāk dotos norādījumus vai skenējiet savu datoru ar drošu pretvīrusu rīku, piemēram, SpyHunter 5Combo Cleaner.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs yeabests.cc vīrusu no Microsoft Edge

Lai pilnībā noņemtu šo pārlūku pārtvērēju no sava pārlūka, pameklējiet paplašinājumus vai pielikumus, kuri varētu būt saistīti ar vīrusu un noņemiet tos. Paturiet prātā, ka tie var slēpties aiz dažādiem nosaukumiem, tāpēc esiet ļoti uzmanīgi.

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, yeabests.cc ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet yeabests.cc no Mozilla Firefox (FF)

Lai gan Yeabests.cc darbojas uz WMI bāzes un neveido failus uz datora, tas tomēr var parādīties jūsu pārlūkā kā pielikums vai paplašinājums, tāpēc izskatiet instalēto komponentu sarakstu un novērtējiet to uzticamību, izmantojot drošus tiešsaistes avotus.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies yeabests.cc un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu yeabests.cc noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet yeabests.cc no Google Chrome

lai nodrošinātu, ka šis pārlūku pārtvērējs ir pilnībā noņemts no jūsu pārlūka, lūdzu, parūpējieties par papildu paplašinājumiem, ko tas var būt atstājis jūsu pārlūkā. Nodzēsiet aizdomīgus pārlūka pielikumus, kuri var būt nesen instalēti jūsu datorā.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies yeabests.cc un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu yeabests.cc dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet yeabests.cc no Safari

Pārlūka paplašinājumu sarakstā sameklējiet Yeabests.cc, TopYea Search un saistītus paplašinājumus un noņemiet tos. Šis ir vienīgais veids, kā jūs varat nodrošināt, ka vīruss neatlec atpakaļ jūsu pārlūkā. 

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet yeabests.cc vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu yeabests.cc noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no yeabests.cc pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās