Kas ir Osiris.dll? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Džūlija Splinters - -

Kas ir Osiris.dll?

Osiris.dll fails ir draudīgā Osiris izspiedējvīrusa vēstnesis. Šis vīruss pieder Locky infekciju grupai. Tā ir jaunākā variācija, kas seko aiz .aesir.zzzzz failu vīrusiem. Šoreiz krāpnieki meklējuši iedvesmu Ēģiptes mitoloģijā, jo tie nosaukuši savu vīrusu mirušo dieva vārdā – Osiris ļaunprogrammatūra. Sekojot iepriekšējo vīrusus tradīcijai, šis virtuālais drauds dod priekšroku savu darbību veikšanai ar .dll komandu..dll (Dynamic-Link Library) īpatnības ļauj labāk komunicēt un mijiedarboties vienlaicīgi vairākām programmām un lietotnēm. Vēl vairāk, tas aizņem mazāk vietas nekā parastie .exe faili. Tāpat arī šī faila ieviešana tikai stiprināja ļaunprogrammatūras spēku. Īsumā aplūkosim šī ļaunprātīgā faila darbību, lai iegūtu labāku izpratni par to, kā novērst ļaunprogrammatūru.

Kā darbojas izspiedējvīruss?

Salīdzinājumā ar citiem izspiedējvīrusu gigantiem, Locky ir attīstījies zibens ātrumā. Galvenās ļaunprogrammatūras priekšrocības ir AES un RSA šifrēšanas algoritmu izmantošana, kas iekodē failus ar sarežģītu skaitlisko šifru kopu. Tāpat arī failu atkodēšana bez atšifrēšanas rīka ir sarežģīta problēma. Otrkārt, pašreizējā kiberinfekcijas versija piešķir ļaunprogrammatūrai lielāku elastību. Konkrēti .dll palīdz komunicēt vairākām programmām vienlaicīgi. Piemēram, Osiris izspiedējvīruss sāk savu darbību, kas ir iespējota VBA makro. Tieši šis apdraudējums cenšas iekļūt datoros ar kompromitētiem surogātpastiem. Tā kā ir abonementi uz daudziem domēniem, surogātpastu apjoms kļūst nekontrolēts. Ievērojiet, ka daži no tiem var sevī ietvert Osiris ļaunprogrammatūru.

Kad notiek sekmīga iefiltrēšanās sistēmā, tiek lejupielādēts .dll instalēšanas fails. Interesanti, ka lejupielādētajam saturam nav .dll faila paplašinājuma, bet faktiski tas tiek maskēts kā .spe. Lai fails varētu pabeigt savu uzdevumu, tas izmanto Rundll32.exe sistēmas failu, kas integrēts Windows operētājsistēmā. Bez tam tiek lejupielādēti galvenie Locky faili. Kad process ir pabeigts, ļaunprogrammatūra sāk meklēt visus potenciāli svarīgos failus un tos šifrēt.

Atbrīvošanās no Osiris vīrusa un osiris.dll

Izspiedējvīruss noteikti ir sliktas ziņas visiem lietotājiem, kompānijām un tīklotājiem. Osiris uzbrukums var radīt ilgstošu ietekmi uz darījumiem vai privātām tiešsaistes darbībām. Jūs varat likvidēt apdraudējumu, skenējot savu ierīci ar drošības rīku, piemēram, Reimage. Runājot par .dll failu, jūs to varat izdzēst manuāli. Tomēr tas nenoņems izspiedējvīrusu pilnībā. Ievērojiet, ka Osiris noņemšana neatkodē failus.

lēmums - faila statuss
bīstams fails
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Malwarebytes
Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu


Faili
Programmas
Salīdzināt