Kas ir Osiris.dll? Vai man vajadzētu to noņemt?

Kas ir Osiris.dll?

Osiris.dll fails ir draudīgā Osiris izspiedējvīrusa vēstnesis. Šis vīruss pieder Locky infekciju grupai. Tā ir jaunākā variācija, kas seko aiz .aesir.zzzzz failu vīrusiem. Šoreiz krāpnieki meklējuši iedvesmu Ēģiptes mitoloģijā, jo tie nosaukuši savu vīrusu mirušo dieva vārdā – Osiris ļaunprogrammatūra. Sekojot iepriekšējo vīrusus tradīcijai, šis virtuālais drauds dod priekšroku savu darbību veikšanai ar .dll komandu..dll (Dynamic-Link Library) īpatnības ļauj labāk komunicēt un mijiedarboties vienlaicīgi vairākām programmām un lietotnēm. Vēl vairāk, tas aizņem mazāk vietas nekā parastie .exe faili. Tāpat arī šī faila ieviešana tikai stiprināja ļaunprogrammatūras spēku. Īsumā aplūkosim šī ļaunprātīgā faila darbību, lai iegūtu labāku izpratni par to, kā novērst ļaunprogrammatūru.

Kā darbojas izspiedējvīruss?

Salīdzinājumā ar citiem izspiedējvīrusu gigantiem, Locky ir attīstījies zibens ātrumā. Galvenās ļaunprogrammatūras priekšrocības ir AES un RSA šifrēšanas algoritmu izmantošana, kas iekodē failus ar sarežģītu skaitlisko šifru kopu. Tāpat arī failu atkodēšana bez atšifrēšanas rīka ir sarežģīta problēma. Otrkārt, pašreizējā kiberinfekcijas versija piešķir ļaunprogrammatūrai lielāku elastību. Konkrēti .dll palīdz komunicēt vairākām programmām vienlaicīgi. Piemēram, Osiris izspiedējvīruss sāk savu darbību, kas ir iespējota VBA makro. Tieši šis apdraudējums cenšas iekļūt datoros ar kompromitētiem surogātpastiem. Tā kā ir abonementi uz daudziem domēniem, surogātpastu apjoms kļūst nekontrolēts. Ievērojiet, ka daži no tiem var sevī ietvert Osiris ļaunprogrammatūru.

Kad notiek sekmīga iefiltrēšanās sistēmā, tiek lejupielādēts .dll instalēšanas fails. Interesanti, ka lejupielādētajam saturam nav .dll faila paplašinājuma, bet faktiski tas tiek maskēts kā .spe. Lai fails varētu pabeigt savu uzdevumu, tas izmanto Rundll32.exe sistēmas failu, kas integrēts Windows operētājsistēmā. Bez tam tiek lejupielādēti galvenie Locky faili. Kad process ir pabeigts, ļaunprogrammatūra sāk meklēt visus potenciāli svarīgos failus un tos šifrēt.

Atbrīvošanās no Osiris vīrusa un osiris.dll

Izspiedējvīruss noteikti ir sliktas ziņas visiem lietotājiem, kompānijām un tīklotājiem. Osiris uzbrukums var radīt ilgstošu ietekmi uz darījumiem vai privātām tiešsaistes darbībām. Jūs varat likvidēt apdraudējumu, skenējot savu ierīci ar drošības rīku, piemēram, FortectIntego. Runājot par .dll failu, jūs to varat izdzēst manuāli. Tomēr tas nenoņems izspiedējvīrusu pilnībā. Ievērojiet, ka Osiris noņemšana neatkodē failus.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu