Kas ir _HOWDO_text.html? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Harolds Dalma - -

Kāpēc savā datorā es redzu _HOWDO_text.html?

Ja jūs uz sava datora darbvirsmas redzat _HOWDO_text.html, jūs iespējams esat inficēts ar nopietnu kiberinfekciju. Šis fails pieder viena no mūsdienu visbīstamākā izspiedējvīrusa — ODIN vīrusa – failiem un parādās datorā tiklīdz vīruss ir veicis datu šifrēšanu. Pakāpjoties nedaudz atpakaļ, mums nedaudz jāparunā par to, kas vispār ir izspiedējvīruss. Pašos vispārīgākajos vilcienos tā ir ļaunprātīga lietojumprogramma, kura ielaužas datoros ar Trojas zirgu, mūķu komplektu vai mēstuļu palīdzību. Programmatūra paredzēta, lai skenētu sistēmu un ārējos diskuzkrājējos, kuri var tikt iesprausti datorā dažādiem failu paplašinājumiem, un kad šie paplašinājumi ir noteikti, tā tos šifrē ar komplicētu šifru. Vīrusu radītāji izmanto bloķētos failus, lai šantažētu to īpašniekus un pieprasītu maksāt ievērojamas naudas summas, lai iegūtu failus atpakaļ. Šīs prasības un turpmākās datu atgūšanas instrukcijas dotas dokumentos, ko vīruss izveido uz inficētā datora darbvirsmas un katrā mapē ar ļaunprogrammatūras skartiem failiem. Šī iemesla dēļ šie dokumenti ir dublēti izpirkuma paziņojumi.

Bez _HOWDO_text.html, Odin vīruss parasti nomet vēl divus failus — _5_HOWDO_text.html un _HOWDO_text.bmp. Šajos dokumentos noziedznieki sniedz upuriem īsu informāciju par to, kas noticis to datoriem un sniedz rekomendācijas, kā viņi var to novērst. Upuriem tiek prasīts pārskaitīt simtiem dolāru uz anonīmu bitkoinu kontu. Tiem tiek piešķirts arī identifikācijas numurs un norādīts e-pasts šķietamam atbalsta pakalpojumam. Lai gan šie izpirkuma ziņojumi paši nav infekciozi (ODIN izpildāmais fails ir atbildīgs par datu šifrēšanu), tie norāda uz nopietnām problēmām. Lai gan jums vajadzētu noņemt _HOWDO_text.html no sava datora, jums jānodrošina, ka kopā ar to tiek noņemts pats vīruss. Pretējā gadījumā pat šis šķietami nevainīgais fails var palīdzēt vīrusam reģenerēt un inficēt jūsu turpmākos failus. Lai nodrošinātu, ka jūsu sistēma ir pilnīgi tīra, izmantojiet atzītu pretvīrusu utilītu, piemēram,Reimage, lai skenētu savu sistēmu.

Kā hakeri izplata šo failu?

_HOWDO_text.html tiek automātiski ģenerēts pēc tam, kad ODIN vīruss inficē un šifrē datoru. Šīs fails neklejo pats par sevi. Lai tas parādītos uz jūs datora, jums jābūt inficētam ar ODIN izspiedējvīrusu. Kā jau mēs minējām, jūs varat nejauši lejupielādēt šo vīrusu savā datorā kopā ar Trojas zirga inficētu programmatūru vai inficētiem failiem. Vīruss var būt arī pievienots mēstulēm un maskēties par likumīgu Word, PDF failu vai nomestuves saiti. Jums nekādā gadījumā nevajadzētu lejupielādēt nezināmas programmatūras vai failus. Pat ja jūs iegūstat lietotni no avota, kuram jūs uzticaties, jums katram gadījumam vajadzētu to skenēt ar pretvīrusus utilītu. Jūs nekad nevarat būt pārlieku uzmanīgs.

Noņemiet _HOWDO_text.html un ODIN izspiedējvīrusu:

Ja jūs jau redzat _HOWDO_text.html savā datorā, nekrītiet panikā. Nekavējoties atvienojiet savu ierīci no tīkla un palaidiet to drošajā režīmā. Kad jūs atsāknējiet datoru, bez kavēšanās skenējiet to ar pretvīrusu utilītu. Gadījumā, ja skenēšana neuzsākas, tas varētu nozīmēt, ka jums nepieciešams attīrīt infekciju manuāli. Izpildiet norādījumus mūsu nesen publicētajā ODIN noņemšanas instrukcijā. Pēc tam, kad jūs atbloķējiet savu pretvīrusu programmu, neaizmirstiet vēlreiz skenēt savu datoru.

lēmums - faila statuss
bīstams fails
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Source: https://www.2-spyware.com/file-_howdo_text-html.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās


Faili
Programmas
Salīdzināt