Kas ir DNSLockington.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Ugnius Kiguolis - -

Kas Jums būtu jāzin par DNSLockington.exe failu?

DNSLockington.exe fails ir viens no DNS Unlocker komponentiem. DNS Unlocker ir bēdīgi slavens reklāmu atbalstīts datoru parazīts, kas rada un rāda neaturamu reklāmu straumi līdzko Jūs izmantojat interneta pārlūku. Līdz ar to, DNSLockington.exe programma ir diezgan komplicēta programma. Pirmajā mirklī škiet, ka šīs reklāmas ir noderīgas, jo tās reklamē, kā ietaupīt, cenu salīdzinājumus un citus padomus kā iepirkties internetā. Diemžēl, šīs reklāmas ir radīta, lai ievilinatu lietotājus apmeklēt web adreses, kuras nevajadzētu apmeklēt.

Jums nekādā gadījumā nevajadzētu klikšķināt uz šīm reklāmām, jo tās novedīs Jūs uz ļoti riskantām web adresēm, kuras var būt pilnas ar vīrusiem. Šīs web adreses parasti izskatās ļoti uzticamas – tas varētu iedrošināt Jūs lejupielādēt saturu, kas tiek piedāvāts, jo visticamāk, ka saķersiet daudz un dažādus vīrusus.

Kā DNSLockington.exe iekļūst Jūsu datorā?

Parasti, DNSLockington.exe iekļūst sistēmā aiz lietotāju neuzmanības. Tas var notikt instalējot programmu saišķus. Neuzmanīga programmu instalēšana izmantojot Default vai Standart instalēšanas metodi. Izmantojot Advancet Jūs varat redzēt, kāas programmas tiek instalētas un izvēlēties, kuras Jums vajag un kuras nē.

Lietotājiem arī nevajadzētu atvērt e-pastus no nezināmiem sūtītājiem, jo tie var saturēt vīrusu vai saiti uz vīrusu saturošu web adresi.

Ko darīt, ja DNSLockington.exe jau ir Jūsu datorā?

Kā jau minējām, DNSLockington.exe ir komplicēta programma un Jums ir nepieciešamas diezgan labas datora zināšānas, lai izdzēstu šo prgrammu. Ja vēlaties izdzēst paša spēkiem, sekojiet šai pamacībai – Kā izdzēst DNS Unlocker vīrusu? (atinstalēšānas gids). Tomēr mēs iesakam izmantot Reimage, lai izdzēstu to automātiski un bez problēmām.

lēmums - faila statuss
bīstams fails
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Malwarebytes
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/file-dnslockington-exe.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās


Faili
Programmas
Salīdzināt