Kā noņemt reklāmprogrammatūru?

Olīvija Morelli - - Atjaunināts | Veids: Reklāmprogrammatūras

Reklāmprogrammatūras ir programmatūras, kas tiek izmantotas reklamēšanai. Kad tās tiek instalētas, tās uzsāk reklamēt ar pop-up logiem, baneru reklāmām, kas paaugstina tādu vietņu popularitāti.

Reklāmprogrammatūras parasti reklamē iesaistīto pušu vietnes vai produktus un rada peļņu tā izveidotājiem. Taču, kad tās tiek pievienotas pārlūkiem, tās var savākt informāciju par lietotāju aktivitāti internetā. Savāktā informācija tiek izmantota statistikas uzkrāšanai ,piemēram, kādas vietnes lietotājs/a apmeklē visbiežāk un kādus datus ievada. Reklāmprogrammatūras parasti iedala divās kategorijās – potenciāli nevēlamajās un legālajās. Nelegālās reklāmprogrammatūras ir bīstamas, jo tās savāc informāciju par lietotāju. Tās var slepus saglabāt lietotājvārdus, paroles, IP adreses, atrašanās vietu un līdzīgus datus.

Kā noņemt reklāmprogrammatūru?

Tipiska reklāmprogrammatūru uzvedība datorsistēmā

Ja reklāmprogrammatūra infiltrējas sistēmā, tā instalē savus failus un sāk strādāt sistēmas fonā. Klāt tam tā uzsāk šīs darbības:

  • Rāda pop-up reklāmas un banerus. To saturs ir izveidots, lai popularizētu tīmekļa vietnes, kuras tie reklāmē.
  • Novirza uz citām tīmekļa vietnēm jebkurā no pārlūkiem. Tāda aktivitāte palīdz šīm vietnēm uzlabot savus apmeklējuma rādītājus.
  • Instalē papildus komponentus bez lietotāju atļaujas. Parasti tie pievieno meklēšanas rīkus, citas reklāmprogrammatūras un citas trešo pušu programmatūras.
  • Seko cilvēku aktivitātei internetā un saglabā informāciju par to interesēm, visbiežāk apmeklētām tīmekļa vietnēm, ievadītos datus. Kad tāda informācija ir saglabāta, tā tiek nosūtīta uz attālo serveri.
  • Pasliktina sistēmas darbības izpildījumu. Daži reklāmprogrammatūru parazīti ir izveidoti tā, lai padarītu datora sistēmas nestabilitāti.
  • Atjauno pats sevi bez lietotāja atļaujas pieprasīšanas.
  • Nepabeidz savu noņemšanas procesu , lai neļautu sevi likvidēt. Tu varētu pamanīt, ka uzreiz pēc reklāmprogrammatūru, tā parādās atpakaļ.

Kā noņemt reklāmprogrammatūru?

Visizplatītākās sadales metodes

Reklāmprogrammatūras tiek izplatītas nedaudz savādāk nekā pārējie vīrusi. Līdzīgas programmas neizmanto trojaņus vai līdzīgas ļaundabīgās programmatūras, kad tās vēlās inficēt sistēmu. Tā vietā reklāmprogrammatūras izmanto trīs galvenos sadales veidus:

Maldinošas oficiālās tīmekļa vietnes. Lielākai daļa tādu reklāmprogrammatūru ir oficiāla tīmekļa vietne, kas prezentē to kā ļoti noderīgu rīku , piemēram, pārlūku ekstras, noderīgi iepirkšanās rīki un jautru spēļu iespraudumi. Ja tu uzskati, ka tādas programmas tev palīdzēs , tavā datorā var parādīties reklāmprogrammatūra . Tādēļ tiek ieteikts vienmēr meklēt vairāk informācijas par programmām, kuras vēlies instalēt.

Lejuplādēšana komplektos. Pastāv daudz bezmaksas programmu, kurām ir pieliktas reklāmprogrammatūras. Ja tu neizseko līdzīgu programmatūru instalēšanu, tu varētu lejuplādēt arī reklāmprogrammatūru. Noņemot programmatūru ,kuru vēlējies lejuplādēt, tu nevarēsi tādā veida noņemt reklāmprogrammatūru. Šis ir visizplatītākais veids, kā inficēt datoru ar reklāmprogrammatūru vai citām ļaundabīgām programmatūrām , tādām kā pārlūku lidmašīnas nolaupītājiem. Lai no tā izvairītos, lietotājiem vajadzētu izvēlēties Patstāvīgos iestatījumus, kad lejuplādē bezmaksas programmatūras.

Viltus izlecošās reklāmas. Pastāv risks tikt inficētam ar reklāmprogrammatūru vīrusu klikšķinot uz maldīgām pop-up reklāmām . Lielākā daļa tādu reklāmu iesaka lejuplādēt jaunākos atjauninājumus programmām, lejuplādēt noderīgas programmatūras u.c. Drošības speciaļisti iesaka ignorēt līdzīgas ziņas. Drošākais veids, kā atjaunot programmatūras , ir izmantojot to oficiālās mājaslapas.

Kā noņemt reklāmprogrammatūru?

Populārāko reklāmprogrammatūru piemēri

DNS Unlocker: Ļoti agresīva reklāmprogrammatūra, kas pielieto dažādas stratēģijas , lai tā netiktu noņemta no sistēmas. Šī reklāmprogrammatūra piepildīs tavas iemīļotās mājas lapas ar ļoti kaitinošām reklāmām. Mēs neiesakām atvērt tādas reklāmas, jo DNS Unlocker reklāmas var novest pie papildus reklāmprogrammatūru infiltrācijas, tādu kā DNS Unblocker, DNS-Locker, DNS-Keeper. Vairumā gadījumu šī programma infiltrējas bez lietotāja atļaujas .

Outrageous Deal: Tā ir reklāmprogrammatūra, kas izmanto intensīvu sava marketinga kampaņu. Tu vari lejuplādēt to no viņi oficiālās mājaslapas vai komplektā ar citām programmatūrām. Mēs ļoti iesakām noņemt līdzīgas programmatūras , jo Outrageous Deal reklāmas var novirzīt uz ļaundabīgām tīmekļa vietnēm , kas mēģina nozagt tavu naudu . Ja tu neesi pieredzējis datora lietotājs, tev varētu nesanākt atbrīvoties no šīs programmas munuāli, tādēļ mēs iesakām noņemt Outrageous Deal automātiski.

Offers4U: Šī reklāmprogrammatūra tiek piedāvāta kā iepirkšanās palīgs, taču būtu diezgan grūti atrast cilvēku , kam ir iznācis ietaupīt naudu. Parasti tādas programmas izmanto reklāmas , lai novirzītu uz izvēlētājām tīmekļa vietnēm. Tādēļ tās ir piepildītas ar atlaidēm un izdevīgiem piedāvājumiem. Galvenā problēma ir tāda, ka tu nekad nevari zināt, uz kādu vietni tā tevi novirzīs. Ja tu vēlies izvairīties no Offers4U novirzīšanas, tev vajadzētu noņemt šo programmatūru.

Kā noņemt reklāmprogrammatūru?

Datora labošana pēc reklāmprogrammatūras infiltrācijas  

Pastāv divas dažādas reklāmprogrammatūru noņemšanas metodes:

Manuālais noņemšanas veids: Katram no reklāmprogrammatūras parazītiem ir savi noņemšanas soļi, lai likvidētu to no sistēmas.  2spyware drošības speciālisti ir atraduši vieglāko programmatūras noņemšanas veidu. Daudzi gadījumi ir pierādījuši , ka reklāmprogrammatūras manuāla noņemšana varētu būt ļoti sarežģīta,  jo šie komponenti ceļo kopā ar citām programmām. Lai nepieļautu kādu no komponentu palikšanu datorā , tev vajadzētu izvēlēties automātisko noņemšanas opciju. 

Automātiskā reklāmprogrammatūru noņemšana: Pretspiegošanas programmatūras ir drošākais reklāmprogrammatūru nonēmšanas veids. Tev vajadzētu uzmanīgi izvēlēties peorgrammatūru . 2spyware komanda vienmēr iesaka nepieciešamos rīkus, lai noņemtu programmatūru. Parasti tādām programmām ir īpašas datubāzes , kas palīdz tos noteikt un likvidēt lielāko daļu nevēlamo komponentu.

Jaunākās datu bāzē pievienotās reklāmprogrammatūras

Informācija atjaunināta: 2018-06-08

Lasīt citās valodās

Faili
Reklāmprogrammatūru noņemšanas programmas
Salīdzināt