Kas ir SECOH-QAD.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Džeiks Do - -

SECOH-QAD.exe nav likumīgs Windows OS izpildfails

SECOH-QAD.exe ir izpildfails, kas saistīts ar KMSpico vīrusu. Tādējādi, tiklīdz ļaunprogrammatūra uzbrūk datoram, šo failu var pamanīt uzdevumu dispečerā. Ja konstatējat, ka darbojas šis process, jums jāzina, ka tas nav likumīgs Windows fails.

Šo failu var instalēt visās Windows operētājsistēmas versijās, tostarp Windows 10, 8, 7 un XP. SECOH-QAD.exe atrašanās vieta parasti ir C: \ Windows mape. Tomēr izpildāmā faila lielums var atšķirties no 4 608 līdz 4096 baitiem, balstoties uz ietekmēto Windows versiju. Visbeidzot, visas galvenās pretvīrusu programmas atzīmē šo failu kā bīstamu.

Failam nav redzama loga un darbojas tikai fonā. Tomēr tas var kontrolēt programmas vai mainīt to uzvedību. Patiesībā fails ir saistīts ar KMSPico ļaunprogrammatūru, kas izliekas par likumīgu Windows aktivētāju. Tādējādi tas ļauj aktivizēt Windows vai Office 2010, nepērkot licenci.  

Neapšaubāmi, šādas darbības ir nelikumīgas. Bez tam, tas var būt bīstams datoram un jūsu privātumam. Vīruss var instalēt ļaunprātīgas programmas un radīt vairāk problēmu, piemēram, padarot jūsu failus nesalasāmus vai izdzēšot tos. Tādēļ jūs nekad nedrīkstat izmantot šādus rīkus, lai ietaupītu naudu uz Windows likumīgo kopiju rēķina.

Neapšaubāmi, jums ir jāaptur un jānoņem SECOH-QAD.exe fails no sistēmas. Tomēr mēs neiesakām to darīt manuāli. Labāk paļauties uz drošības programmatūru un atbrīvoties no šī faila un ar to saistītajām komponentiem automātiski. Kā jau minējām, šis fails ir saistīts ar datorvīrusu, kas pienācīgi jāapstrādā.

Pilnīgai SECOH-QAD.exe noņemšanai mēs iesakām izmantot Reimage. Šis rīks ne tikai iztīrīs jūsu datoru no ļaunprogrammatūras, bet arī aizsargās pret līdzīgiem draudiem nākotnē.

Mēģinājumi iegūt nelegālu Windows vai MS Office kopiju var beigties ar vīrusu uzbrukumu

Kā jau jūs zināt, SECOH-QAD.exe fails ir saistīts ar tā saukto KMSpico vīrusu. Šis termins slēpj potenciāli bīstamu programmu, kas ļauj izmantot Windows vai Office 2010, nepērkot licenci. Mēs vēlamies uzsvērt, ka šī darbība NAV likumīga. Tādējādi jums nekad nevajadzētu to darīt.

Turklāt šo programmu var izmantot kibernoziedznieki. Tādēļ sistēmā var tikt ievadīti daudzi ļaunprātīgi elementi, tostarp Trojans, izspiedējvīrusi vai ne tik bīstami kiberdraudi, piemēram, potenciāli nevēlamas programmas (PNP).

Tomēr, ja neesat instalējis šo Windows aktivizēšanas rīku, bet Task Manager/Uzdevumu dispečerā joprojām redzat darbojamies SECOH-QAD.exe, jums to nevajadzētu pieļaut. To pašu faila nosaukumu var izmantot cita ļaunprātīgā programma. Tādēļ jums ir jāpārbauda šis fails un jānoņem, izmantojot pretvīrusu utilītu.

SECOH-QAD.exe faila noņemšana

Kā jau minējām, nav ieteicams atsevišķi noņemt SECOH-QAD.exe failu. Šis fails ir saistīts ar vīrusu. Neapšaubāmi, jums ir jāatinstalē šis Windows aktivators, lai atbrīvotos no faila. Tomēr jums vajadzētu arī pārbaudīt datora drošību un pārliecināties, ka nav instalēti citi ļaunprātīgie faili.

Tāpēc mēs iesakām izvēlēties automātisku SECOH-QAD.exe noņemšanu, izmantojot ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīku, piemēram, Reimage vai Malwarebytes Malwarebytes. Bez tam, jums vajadzētu izskatīt norādījumus KMSpico vīrusa likvidēšanai šeit.

lēmums - faila statuss
bīstams fails
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Malwarebytes
Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/file-secoh-qad-exe.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās


Faili
Programmas
Salīdzināt