Kas ir Vulkaninfo32.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

autors: Ugnius Kiguolis - -
Vulkaninfo32.exe

Vulkaninfo32.exe fails arī var norādīt uz ļaunprogrammatūru

Vulkaninfo32.exe Nvidia ir likumīgs Vulkan STD izmantoto grafisko lietojumprogrammu papildu komponents. Jūs to varat atrast C: \ Program faila atrašanās vietā un Start/Sākt izvēlnē tūlīt pēc tam, kad esat lejupielādējis konkrētus atjauninājumus no Nvidia, Intel vai AMD. Tomēr datoru lietotājiem jāapzinās, ka pastāv ļaunprātīgas programmas, kas varētu slēpties, izmantojot tādu pašu nosaukumu kā šis nekaitīgais izpildfails. 

Galvenais iemesls, kāpēc daudzi cilvēki ir norūpējušies un jautā, kas ir Vulkaninfo32.exe, ir tas, ka tas sistēmā kļuva par atsevišķu lietotni. Pirms tam tā bija daļa no Nvidia grafiskajiem draiveriem. To klasificē kā lietojumprogrammu saskarni (API), kas sastāv no protokoliem, rīkiem un standartprogrammām programmatūras izstrādei . 

Vulkaninfo 32 palīdz datora spēlēm darboties ātrāk un būtiski uzlabo spēlēšanas procesu. Tāpat arī lielākā daļa grafikas procesora vienības (GPU) izgudrotāju to ietver, izlaižot jaunos draiveru atjauninājumus. Tādēļ, ja esat nesen atjauninājis savus grafiskos draiverus, jums par to nav jāuztraucas.

Diemžēl, bet kibernoziedznieki mēģina noslēpt savas ļaunprātīgās programmas, nosaucot ļaunprogrammatūru par Vulkaninfo32.exe. Jūs varat ātri pārbaudīt digitālo parakstu – ja tas nav LunarG, jums, iespējams, jāveic atbilstoši pasākumi, lai aizsargātu savu sistēmu no viltvāržiem.

Ņemiet vērā, ka mēs neiesakām noņemt Vulkaninfo32.exe izpildfailu, jo tas neietekmē jūsu sistēmu, ja netiek izmantots. Tomēr, ja jums ir kādas šaubas par tā leģitimitāti, jums vajadzētu skenēt failus, izmantojot profesionālu pretvīrusu rīku. Šim nolūkam mēs iesakām izmantot Reimage.

Ja jūs nolemjat veikt Vulkaninfo32.exe noņemšanu, ņemiet vērā, ka jūs vairs nevarēsiet izmantot Vulcan API. Pat ja jūsu dators atbalstīs tikai Direct X API, nekādām citām būtiskām izmaiņām nav jānotiek. . Tāpēc iesakām pārbaudīt savu sistēmu ar pretvīrusu programmatūru, lai pārliecinātos, vai šis fails ir ļaunprātīgs.

Veidi, kā ļaunprātīgi faili ielavās jūsu sistēmā

Ja likumīgais Vulkaninfo 32 ir instalēts jūsu sistēmā kopā ar grafiskā draivera atjauninājumiem, tā fiktīvais variants var būt izplatīts kopā ar bezmaksas lietojumprogrammām. Tāpat mēs iesakām jums pievērst ļoti lielu uzmanību, lejupielādējot un instalējot programmatūras.

Ja vien iespējams, jums vajadzētu izvēlēties instalētāja Advanced/advancētos / Custom/pielāgotos iestatījumus, un neizlaidiet soļus. Ievērojiet, ka neuzticamas un potenciāli bīstamas lietojumprogrammas ir kā iepriekš izvēlēti papildu elementi, un jums ir jāatceļ izvēles rūtiņas, lai tie netiktu ievadīti jūsu sistēmā.

Turklāt NoVirus.uk eksperti apgalvo, ka vienmēr vajadzētu izmantot profesionālu pretļaunatūru programmatūru, lai visu laiku aizsargātu jūsu datoru. Tomēr pārliecinieties, vai tā ir pietiekami uzticama un pietiekami stingra, lai tiktu galā ar ļaunprātīgajiem failiem.

Jūs varat noņemt Vulkaninfo32.exe, ja tas rada bažas 

Ņemiet vērā, ka likumīgajam Vulkaninfo32.exe izpildfailam jābūt C: \ Program Files direktorijā un digitāli parakstītam LunarG. Ja redzat, ka izpildfails darbojas, kamēr neizmantojat API, pastāv iespēja, ka jūsu dators ir inficēts. Šajā gadījumā ir iespējama tikai automātiska noņemšana.

iegādājieties Reimage, Malwarebytes Malwarebytes vai Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security, lai rūpīgi noskenētu sistēmu. ļaunprogrammatūras gadījumā šie pretvīrusu rīki konstatēs visus ar to saistītos elementus un noņems Vulkaninfo32.exe no jūsu datora. Jūs varat izmantot arī jebkuru citu uzticamu drošības programmatūru.

Tomēr mēs neiesakām veikt Vulkaninfo32.exe noņemšanu saviem spēkiem. Iespējams, ka jums var neizdoties veiksmīgi tikt no tā vaļā vai arī kaitēsiet sistēmai. Šī procedūra prasa IT prasmes, un nepieredzējušiem datoru lietotājiem ieteicams izmantot automātisko izbeigšanas metodi.  

lēmums - faila statuss
nepieciešama diagnostika
Padoms: Ja Jūsu dators paliek lēnāks vai Jūs ciešat no nevēlamām reklāmām un tiekat savienots ar nezināmām interneta vietnēm, mēs rekomendējam Jūs noskenēt Jūsu datoru ar respektējamu Pretvīrusu programmu. Veiciet BEZMAKSAS sistēmas skenēšānu un pārbaudiet Jūsu sistēmu pret nevēlamām programmām, kuras varētu būt atbildīgas par iepriekš minētajām problēmām
Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedāvāto Pretvīrusu programmu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Problem diagnosis program Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir rekomendēts rīkts, lai noskenētu Jūsu sistēmu, lai atrastu, iespējamos, draudus un nevēlamas programmas. Bezmaksas produkta triāla versija atradīs kaitīgās aplikācijas un programmas Jūsu sistēmā.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Malwarebytes
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu


Faili
Programmas
Salīdzināt