Kas ir _5_ HOWDO_text.html? Vai man vajadzētu to noņemt?

Ko man iesākt ar _5_ HOWDO_text.html failu?

Kopā ar _HOWDO_text.html un _HOWDO_text.bmp, _5_ HOWDO_text.html fails pieder vienam no visbīstamākajiem mūsdienu kiberdraudiem — the ODIN vīrusam. Šī kiberinfekcija, kas rodas no bēdīgi slavenā Locky vīrusa , parādījās samērā strauji, bet jau ir spējusi pārņemt lielu skaitu datoru visā pasaulē. Vērojot šī izspiedējvīrusa izplatības gaitu un radītos bojājumus, tas drīz var atrasties tādā pašā līmenī vai pat aiziet priekšā saviem bēdīgi slavenajam priekšgājējam. Faktiski, tas jau seko tā pēdās, par mērķi izvēloties civilo infrastruktūru un inficējot datorus Honolulu ugunsdzēsības dienestā. Tāpēc, atklāti runājot, _5_ HOWDO_text.html faila ievērošana savā datorā var jums nozīmēt sliktas ziņas. Ja tas notiek, nekavējoties skenējiet datoru ar FortectIntego pretļaunatūras programmatūru vai citu pretvīrusu utilītu.

Tagad, atgriežoties pie paša faila, mums vairāk jārunā par tā nolūku. _5_ HOWDO_text.html un pārējie iepriekš minētie failu varianti tiek ievietoti datorā pēc tam, kad ODIN izspiedējvīruss nošifrē dokumentus, kurus tas atrod jūsu cietajā driskā vai mākoņkrātuvē. Šie faili satur izpirkuma paziņojumu, kas paskaidro, ka datora dati ir nošifrēti, sniedz papildu informāciju par RSA un AES šifriem, kuri tika izmantoti šifrēšanai, un izskaidro, kā šo problēmu iespējams atrisināt. Citiem vārdiem, hakeri norāda saites uz anonīma Tor pārlūka tīmekļa vietnēm, uz kurām lietotājiem jānosūta noteiktā izpirkuma naudas summa. Bez šīm adresēm upurim tiek piešķirts unikālais identifikācijas numurs, pēc kura viņa/viņas konkrētā ierīce var tik atpazīta atšifrēta. Diemžēl tas notiek reti, jo vīrusa radītāji ir tendēti pazust ar visu naudu. Tāpēc labāk ir izdzēst ODIN un noņemt _5_ HOWDO_text.html failu, nemaz nemēģinot to pētīt.

Kā šis infekciozais fails izplatās?

Kā mēs jau minējām, _5_ HOWDO_text.html tiek ievietots datorā pēc ODIN vīrusa iefiltrēšanās. Tas nozīmē, ka fails ceļo tikai kop’[a ar infekciju. Jums var ar viltu likt instalēt šo izspiedējvīrusu ar ļaunprātīgām mēstuļu kampaņām, kas ar e-pastiem sūta jums inficētus pielikumus. Ļaunprātīgs teksts var ielavīties jūsu datorā ar Trojas zirgu vai kādu citu mūķu komplektu. Tiešsaistes saites un reklāmas ir vēl viens veids, kā šis vīruss tiek cauri, un tas tikai pierāda, ka šis vīruss ir ļoti bīstams, un tas nozīmē, ka sistēmas inficēšana ir lielā mērā neparedzama.

Kā jums jārisina _5_ HOWDO_text.html noņemšana?

Lai noņemtu _5_ HOWDO_text.html, jums jānoņem arī ODIN izspiedējvīruss. Ja jūs nelikvidēsiet tā ļaunprātīgos procesus un vienkārši izdzēsīsiet izpirkuma paziņojumu ODIN var viegli atjaunot savu iepriekšējo iestatījumu un turpināt terorizēt jūs, izspiežot naudu. Vēl svarīgāk ir tas, ka ņemšanās ar atsevišķiem vīrusa failiem var pat rezultēties kā visu šifrēto datu zaudēšana. Tāpēc mēs stingri iesakām atstāt vīrusu noņemšanu profesionālu pretvīrusus utilītu, piemēram FortectIntego ziņā, kuras parūpēsies par drošu un metodisku ODIN un tā izpirkuma paziņojuma_5_ HOWDO_text.html noņemšanu.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt