Kas ir _Locky_recover_instructions.txt? Vai man vajadzētu to noņemt?

What is _Locky_recover_instructions.txt file and why is it on my computer?

_Locky_recover_instructions.txt fails ir saistīts ar  bēdīgi slaveno un vairāk un vairāk izplatīto  Locky vīrusu. Šis text fails parādās datorā pēc  Locky pārlūka lidmašīnas nolaupītāja parādīšanās datorā, tas šifrē failus ar  RSA-2048 un AES-128 algoritmiem. Ja tu  redzi  txt. failu savā datorā, tev droši vien jau ir grūti atvērt lielāko daļu audio, video failus un dažādus dokumentus savā datorā. Kad Locky vīruss šifrē failus, _Locky_recover_instructions.txt dokuments tiek pielikts pie katras mapes, kura ir inficēta. Tas satur informāciju par to, kas notika ar taviem failiem  un kā tu vari tos atbrīvot. Tāda pati ziņa parādīsies ekrāna fonā, lai lietotājs zinātu ,kādi ir izpirkuma nosacījumi. Citi izspiedējprogrammatūru vīrusi kā PadCrypt vai DMA-Locker izmanto līdzīgas metodes , lai informētu lietotājus par novirzīšanu. Pat ja dažas izspiedējprogrammatūras piedāvā atgriezt failus pēc pusgada bez izpirkuma maksāšanas, tas droši vien nenotiks, jo tādu programmu veidotāji ir viltīgi cilvēki un viņu galvenais mērķis ir iegūt peļņu. Tādēļ, ja esi pamanījis_Locky_recover_instructions.txt  failu , tev nepietiks ar to, ka vienkārši noņemsi vīrusu.

Kā neļaut šim failam parādīties tavā datorā?

Tā kā šis fails neceļo pats par sevi,  un tiek izplatīts ar Locky vīrusu, svarīgi būtu izvairīties no vīrusa parādīšanās datorā. Lai to paveiktu tev nepieciešami rīki, lai aizsargātu savu datorsistēmu , viens no tādiem rīkiem varētu būt SpyHunter 5, kas pārliecināsies ,par drošību pārlūkā. Tev būtu jāzin, ka līdzīgi vīrusi izplatās ar pielikumiem e-pasta vēstulēs, tādēļ nepieciešams būt ļoti uzmanīgiem atverot tādas vēstules un lejuplādējot pielikumus it īpaši ,ja tie nāk no nepazīstama avota.

Kā noņemt _Locky_recover_instructions.txt failu no datora?

 Labā ziņa ir tāda, ka _Locky_recover_instructions.txt fails var pats sevi noņemt . Sliktā ziņa ir tāda ,ka Locky vīruss paliek datorā, pat ja tu noņem šo failu. Tadēļ vairāk vajadzētu uztraukties par to ,kā noņemt vīrusu ,pie kura šis fails pieder. To var paveikt ar uzticamas pretspiegošanas programmatūras palīdzību. Taču šis vīruss ir agresīvs, tas var bloķēt programmatūru ,kas jau cenšas pasargāt datoru. Tādā gadījumā seko mūsus ekspertu sagatovatotai pamācībai ,kas skaidro kā noņemt Locky vīrusu.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt