Kas ir abDocsDllLoader.exe? Vai man vajadzētu to noņemt?

Kas ir abDocsDllLoader.exe fails?

abDocsDllLoader.exe izpildfails. Tā radītājs ir Acer Incorporated. Tas ir abDocs komponents, kas ir aplikacija, kas ļauj piekļut Word, Powerpoint un Excel failiem. Ar šīs aplikācijas palīzību, Jūs varat piekļūt pēdējo 30 dienu laikā lietotajiem failiem.

abDocsDllLoader.exe, kas atrodas C:\Program Files, ieslēdzas reizē ar datoru. Kaut arī šis fails nav nepieciešams, nešķiet, ka tas ir bīstams, jo tā izplatītāji ir zināmi kā droša un uzticama kompānija. Lai gan šī aplikācija ir spējīga ierakstīt tastatūŗas lietošanu un peles klikķšus, tā neizmanto šo informāciju aizdomīgām lietām. Tas ir legāls fails, tomēr pret-vīrusu programmas uzrāda to kā draudu.

Kā Jūs varat instalēt abDocsDllLoader.exe?

Kā jau minējām, abDocsDllLoader.exe ir daļa no abDocs un var tik instalēta reizā ar to. Tas ir doršs fails, tomēr, hakeri mēdz nosaukt savus failus tā, ka tie izklausas droši un nevainīgi un ja instalējat abDocs no bīstama trešās personas avota, Jūs varat saņemt inficētu šīs programmas versiju. Šīs programmas orģinālversija ir atrodama Acer mājaslapā vai iTunes.

Kā izdzēst abDocsDllLoader.exe?

Jūs varat atinstalēt abDocs gluži tāpat kā citas programmas. Tomēr, ja pamanat aizdomīgas darbības, reklāmas, pop-up reklāmas, sistēmas darbības palēlināšanos, Jūs esat lejupielādējis ļāunprātīgu programmu. Tādā gadījumā, Jums ir jāskenē Jūsu dators ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu un jāizdzēš tā ar visiem ar to saistītajiem failiem. Mēs iesakam izvlēties SpyHunter 5 šim darbam.

 

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt