Abonēšana

Atjaunināts

Vai vēlaties sekot līdzi jaunākajām spiegprogrammatūru un drošības ziņām? Abonējiet Viruss.lv biļetenu!
Noklikšķinot uz iesniegšanas pogas, jūs apstiprināt, ka viruss.lv apstrādās un noglabās šajā anketā iesniegto informāciju, tai skaitā jebkādus atjauninājumus saskaņā ar Privātuma politika

 

Subscribe to 2-Spyware newsletter

2-spyware ir cienījams kiberdrošības, ļaundabīgo programmu un spiegprogrammatūru jaunumu, kā arī vīrusu noņemšanas pamācību avots. Katru rakstu sagatavo pieredzējuši IT speciālisti, kas pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un cenšas dalīties ar kibernoziedzības ziņām gan ar profesionāliem, gan nepieredzējušiem datoru lietotājiem.

Kibernoziedzīgā sistēma izmanto mūsu ar internetu saistīto dzīvi un zināšanu trūkumu par labāko drošības praksi. No tā iznākums ir tāds, ka kibernoziegums tagad ir tikpat parasts kā reāls noziegums. Nav šaubu, ka mūsdienu pasaulē vienkārši jābūt kursā par jaunākajām ļaunprātīgo programmu tendencēm un ziņām par drošību.

Pretēji izplatītajai pārliecībai, klikšķināšana uz aizdomīgām saitēm nav vienīgais veids, kā ļaut hakeriem piekļūt jūsu datoram un jūsu personiskajai informācijai.

Mūsdienās kriminālie darboņi var viegli piekļūt jūsu datoram, ja jums ir tendence atlikt tos programmatūras atjauninājumus, kurus jūsu dators jums pastāvīgi atgādina. Bez tam, jūsu dators var tikt apdraudēts tūlīt pēc iecienītākās vietnes apmeklējuma. Acīmredzot ir daudz neparedzētu paņēmienu, ko kibernoziedznieki izmanto, lai piekļūtu datoram vai uz tā attālināti uzglabātai informācijai.

Tomēr nav viegli aizsargāt sevi pret ļaunprogrammatūru, pikšķerēšanu vai izkrāpšanu, jo kibernoziedznieki mēdz mainīt metodes, ko tie izmanto, lai apmānītu datoru lietotājus. Nav tādas aizsardzības metodes, kas varētu jums nodrošināt 100% drošību, jo krāpnieki ātri atradīs veidus, kā apiet tradicionālās drošības metodes.

2-spyware grupa atlasa svarīgākās tēmas kibernoziegumu pasaulē un iepazīstina ar tām lasītājus saprotamā valodā. Ja vēlaties uzzināt par jaunākajām krāpšanas shēmām, ko izmanto tiešsaistes krāpnieki un ļaunprātīgo programmatūru izstrādātāji, abonējiet 2-Spyware biļetenu un saņemiet visprecīzākās ziņas tieši savā iesūtnē.

Esiet lietas kursā, kamēr malkojiet rīta kafiju: esiet pirmie, kas uzzina par jaunākajām Android ievainojamībām, jaunām izspiedējvīrusa formām un galvenajām krāpnieku izmantotajām pikšķerēšanas stratēģijām. Nepieciešams mazāk kā 10 minūtes, lai pārskatītu ziņas, kas var palīdzēt jums izvairīties kļūt par kibernoziegumu upuri.

Palīdziet mums izplatīt informāciju par negantajiem datorvīrusiem

Safety online is a matter of everyone's concern

2-spyware grupa aicina arī tīmekļa administratorus iesaistīties cīņā pret kibernoziedzniekiem un palīdzēt izplatīt ziņas par datoru draudiem, kas pašlaik pieaug visā pasaulē. Virus Activity spraudnis ir vairāku valodu papildinājums jūsu vietnei, kurā tiek sniegta informācija par jaunākajiem un visbīstamākajiem ļaunprorammatūru un spiegprogrammatūru variantiem.

Logrīks parāda nesen atklāto datoru draudu sarakstu, kā arī tos, kas nesen atkal kļuvuši aktīvi. Minētā saraksta garumu var konfigurēt tā, lai parādītu noteiktu skaitu aktīvo datoru vīrusu.

Virus Activity WordPress plugin

Ļaujiet saviem apmeklētājiem uzzināt, ka viņi spēj ātri noņemt spiegprogrammatūru.

Pievienojiet Virus Activity plugin sānjoslai vai kājenei un ļaujiet saviem apmeklētājiem uzzināt par lielākajiem datordraudiem. Viens skats uz logrīku brīdinās apmeklētāju par notiekošo izspiedējvīrusu kampaņu, jaunu banku ļaunprogrammatūras versiju vai pārlūkprogrammu pārtvērējiem, kas tiek aktīvi izplatīti kopā ar bezmaksas programmatūrām.

Jūsu vietnes apmeklētāji saņems jaunāko informāciju par agresīvām Windows, Mac un Android OS ļaunprogrammatūru versijām, jo draudi tiek atjaunināti katru dienu. Logrīks ir ļoti elastīgs – tas var automātiski pielāgoties jūsu vietnes dizainam vai ļauj pielāgot tā dizainu jūsu vēlmēm.