Kādas ir 2017. gada labākās ļaunprogrammu noņemšanas programmas?

Kādas ir labākās 2017. gada ļaunprogrammatūras noņemšanas programmas?

Pētījumi rāda, ka strauji pieaug kibernoziegumi un nepārtraukti mainās noziegumu joma, kas noteikti mūsdienās ir lielākā problēma . Lai gan ir pieaugusi informētība par kibernoziegumiem , ļaunprogrammatūru attīstība izrādās nedaudz par ātru mājas datorlietotājiem, lai no tām neatpaliktu. Tāpēc, lai samazinātu risku kļūt par ļaunprogrammatūras uzbrukuma upuri, lietotājiem vajadzētu ne tikai sekot drošas pārlūkošanas praksei, bet arī instalēt un nepārtraukti atjaunināt pretļaunatūras programmatūru. Ja jūs nezināt pretļaunatūras definīciju, jums vajadzētu zināt, ka atšķirībā no pretvīrusu programmām, šāda programma spēj noteikt un noņemt vīrusus, kā arī mazāk bīstamus virtuālos parazītus, tādus kā reklāmprogrammatūras, pārlūku pārtvērējus un citus viltus sistēmas rīkus. Īsāk sakot, tā ir programmatūra, kas nosaka plašāku ļaunprogrammatūru vai potenciāli nevēlamu programmu klāstu.

Mūsdienās pieejamas daudzas pretļaunatūras programmas – dažas no tām piedāvā aizsardzību reāllaika režīmā, bet citas funkcionē kā skeneri pēc pieprasījuma. Ir svarīgi saprast, ka neviena programma nespēj visu izdarīt uzreiz. Rezultātā ir normāli, ka dažādas programmas nosaka dažādus ļaunprogrammatūras/spiegprogrammatūras paraugus. Faktiski datordrošības speciālisti norāda, ka ieteicama izvēle ir ļaunprogrammatūras noņemšanas rīka izmantošana kopā ar pretvīrusu programmu . Pats par sevi saprotams, ka katra pretļaunatūras programma ir nedaudz atšķirīga un nodrošina atšķirīgu funkciju komplektu, tāpēc var būt grūti izvēlēties vienu. Mūsu grupa i sagatavojusi labāko 2017. gada ļaunprogrammatūru noņemšanas rīku sarakstu, un jums noteikti vajadzētu to izskatīt, ja jūs pašlaik neatlaidīgi meklējiet ļaunprogrammatūras noņemšanas rīku. Ja jūs meklējat izsmeļos pārskatus par programmatūrām, zemāk jūs varat atrast saites uz tiem.

1. Malwarebytes 3.0

Malwarebytes ir viens no vispazīstamākajiem un atzītākajiem ļaunprogrammatūras noņemšanas rīkiem. Agrāk pazīstama kā Malwarebytes Anti-Malware, programmatūra tagad identificēta ar nosaukumu Malwarebytes 3.0, un tās izstrādātāji to prezentē kā pretvīrusu programmatūras aizstājēju. Nevar noliegt, ka Premium Malwarebytes versija ir nākamās paaudzes produkts, kas piedāvā pretļaunatūru barjeras, ieskaitot pretizspiedējvīru, pretielaušanās, pretļaunatūras, kā arī aizsardzību pret ļaunprātīgām interneta vietnēm. Mums jānorāda, ka programmas palēnina datoru, to skenējot, bet, ņemot vērā, cik ātri tā pārbauda visas sistēmas direktorijas un failus, tai nevajadzētu būt lielai problēmai. Premium versija nodrošina reāllaika režīma un pretielaušanās aizsardzību, novērš piekļuvi ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm un bloķē izspiedējvīrusu uzbrukumus. Jūs varat izmēģināt Premium versiju 14 dienas, vai nopirkt tās licenci par $39.99 (derīga vienu gadu). Uzziniet sīkāk par Malwarebytes 3.0.

Malwarebytes 3.0 antimalware

2. Plumbytes pretļaunatūra

Plumbytes pretļaunatūra ir izcila ļaunprogrammatūras noņemšanas programma, kuri ir mazāk tehniski erudīti, jo tā piedāvā lietotājam ļoti draudzīgu interfeisu bez desmitiem regulējamu iestatījumu, kuri tiem var reizēm šķist neskaidri. Bez tam, pateicoties Plumbytes daudzpavedienu algoritmam, programma ātri skenē datoru. Atšķirībā no pretvīrusu programmāmm Plumbytes nosaka un noņem ne tikai ļaunprogrammatūras, bet arī spiegprogrammatūras, tāpēc jums nebūs nepieciešams ciest no vīrusu un potenciāli nevēlamu programmu izraisītajām problēmām. Plumbytes it daudzas izdevīgas funkcijas, piemēram, tā nosaka un noņem Trojas zirgus, sistēmlaužņus un tārpus. Bez tam tā iestata arī pretpārtveršanas aizsardzību, lai aizsargātu jūsu pārlūkus un, protams, pārlūkošanas sesijas. Īsāk sakot, Plumbytes nodrošina plašu aizsardzību pret spiegprogrammatūrām un ļaunprogrammatūrām, un mūsdienās tiek uzskatīta par vienu no galvenajām pretļaunatūras programmām. Programmatūras licence ir kopā ar sešu mēnešu abonementu un maksā $49.99. Lasiet pilnu pārskatu par Plumbytes..

Picture of Plumbytes

3. Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Webroot SecureAnywhere Antivirus var saukt par mazāko un ātrāko antivīrusu programmu, kurai ir liels ļaunprogrammatūras detektēšanas ātrums un īpaši spēcīgs skenēšanas modulis, kas ļauj pārbaudīt jūsu datorsistēmu 20 sekundēs. Webroot Antivirus ir mākonī izvietoti serveri , kas piepildīti ar programmu definīcijām, un programma izmanto tās, lai pārbaudītu, vai faili, kas atrasti uz lietotāja datora, ir droši, vai nē. Ja šī vienkāršā pretvīrusus programma konstatē nezināmu programmu, tā ātri nosūta informāciju par to uz tās serveriem un pieskata programmu, lai redzētu, vai tā uzsāk kādas aizdomīgas darbības. Webroot AntiVirus veic noteiktas darbības atbilstoši informācijai, ko programmatūra saņem no servera. Bez tam Webroot spēj noņemt ļaunprogrammatūru un spiegprogrammatūru, kā arī aizsargāt jūsu pārlūkošanas sesijas ar reāllaika pretpikšķerēšanas funkciju. Pats galvenais, tā aizsargā jūsu tīmekļa kameru no spiegojošiem vīrusiem. Webroot SecureAnyWhere Antivirus licence maksā $25.99 gadā. Skatiet pilnu pārskatu par Webroot AntiVirus šeit.

Picture of Webroot AntiVirus

4. Zemana Anti-Malware

Zemana AntiMalware ir jauna, bet spēcīga ļaunprogrammatūras noņemšanas programmatūra, kura spēj pārbaudīt jūsu datoru 5 minūšu laikā. Zemana bezmaksas versija piedāvā mazāk funkciju kā premium – bezmaksas versija nosaka ļaunprogrammatūru un noņem to, iztīra tīmekļa pārlūkus un cīnās pret sistēmlaužņiem un bootkits, bet Premium versija pievieno reāllaika aizsardzības funkciju, aizsargā datoru pret izspiedējvīrusu uzbrukumiem, palielina aizsardzību pret nulles dienas ļaunprogrammatūrām un nodrošina piekļuvi tehniskajam atbalstam 24/7 . Šīs ļaunprogrammatūras noņemšanas rīka neapstrīdama priekšrocība ir tā Premium versijas cena. Tas maksā tikai $6.95 gadā. Uzzini vairāk par Zemana AntiMalware šeit.

Screenshot of Zemana scan

5. OSHI Defender

OSHI Defender nav tik augsti rādītāji testēšanā kā iepriekš minētajām programmām, bet tā tas daudz ko aizsargā. OSHI Defender nodrošina drošus tiešsaistes maksājumus, aizsargā personīgos datus un lietotāja digitālo dzīvi. Programma aizsargā datoru no ļaundariem, ļaunprogrammatūrām un centieniem pārkāpt jūsu privātumu. OSHI Defender, līdzīgi kā Webroot, ir māklonī izvietota skenēšanas funkcija, kas palīdz ātri skenēt datoru. Ieteicams izmantot šo programmu kopā ar antivīrusu programmu, jo, lai gan tā spēj noņemt ļaunprogrammatūru, tā vairāk darbojas kā privātuma aizsargs un var nebūt spējīga noteikt ļoti vecu vai ļoti jaunu ļaunprogrammatūru vai spiegprogrammatūru draudus. OSHI Defender licence iegūstama ar sešu mēnešu abonementu un maksā $39.99. Lasiet vairāk par OSHI Defender…

OSHI Defender in action

BONUSS: Nosakiet bojāto sistēmu, optimizējiet to un noņemiet ļaunprogrammatūru ar Reimage

Reimage ir salīdzinoši jauns rīks, ko mēs uzskatām par ļoti noderīgu. Tas ir augstākās klases datora atjaunošanas rīks, kas pārbauda sistēmu attiecībā uz aparatūras, drošības un stabilitātes problēmām. Šī programma ziņo par tehniskajām problēmām, kuras var neļaut datograma darboties ar pilnu jaudu, tad identificē un noņem tādas ļaunprogrammatūras kā vīrusi, reklāmprogrammatūras, Trojas zirgus, sistēmlaužņus , spiegprogrammatūras un tārpus. Visbeidzot, Reimage nodrošina lietotāju ar informāciju par datora stabilitāti. Šai programmai ir arī vēl viena izcila īpašība – tā izmanto elementus no savas tiešsaistes datu bāze ( kas ietver vairla kā 25 miljonus failu), lai nomainītu trūkstošos vai bojātos Windows failus (sistēmas failus, DLL, reģistra atslēgas, u.tml.). Reimage licence gadā maksā $69.95. Vairāk informācijas par Reimage sevišķajām īpašībām skatiet Pārskats par Reimage.

Reimage scan

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ļaunatūru analītiķe...

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt