Labākās 2017. gada pretļaunatūras programmatūras

2016. gadā kiberdrošības sabiedrībai nācās saskarties ar daudzām grūtībām. Piemēram, savā pusgada apdraudējumu pārskatā Kaspersky ļaunprogrammatūru pētnieki ziņoja par apmēram 172 miljoniem ļaunprātīgiem tiešsaistes uzbrukumiem tikai 2016. gada 2. ceturksnī . Kopumā 191 valstis bija vairāk vai mazāk ietekmējuši tiešsaistes noziegumi, bet mājas lietotāji, uzņēmumi un organizācijas cieta no sekām. Diemžēl būtu naivi gaidīt uz kādām pozitīvām izmaiņām arī 2017. gadā. Tieši pretēji, eksperti paredz vēl straujāku kiberdraudu un zonu, kuras tie spēs ietekmēt, attīstību . Medicīnas iestāžu sistēmu uzlaušana, kas šķiet ir galvenā tendence šajā gadā, ir tikai sākums . hakeri noteikti meklēs jaunus ceļus, kā gūt labumu no pastāvošās situācijas, kurā gandrīz visas mūsu sociālās sistēmas sfēras ir tāda vai citādā veidā saistītas ar tīmekli.

Ir tikai dabiski, ka organizācijām un privātiem uzņēmumiem jāstrādā smagāk un jāiegulda vairāk laika un resursu savu datubāzu un klientu datu aizsardzībā. Lai gan arī mazākā mērogā sagaidāms, ka mājas lietotājiem jādara tas pats. Jums vajadzētu paturēt prātā, ka tikai jūsu ziņā ir padarīt savus personīgos failus drošus un savu datorsistēmu izturīgu pret ļaunprogrammatūru infekcijām. Mēs saprotam, ka vislabākā savas ierīces aizsardzības veida atrašana varētu būt grūts uzdevums, it īpaši pie šīs pašreiz pastāvošās drošības programmu izvēles . Tāpēc mēs esam sagatavojuši šo pārskatu par pretļaunatūras programnmatūrām, lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu. Mūsu speciālisti ir testējuši visas lietotnes, un tās ir drošas lejupielādēšanai un lietošanai. Katras raksta beigās jūs atradīsiet saites uz detalizētākiem pretļaunatūras programmatūru aprakstiem lejupielādes lapas.

1. Malwarebytes 3.0

Malwarebytes 3.0 ir pretļaunatūras programmatūras risinājums, par kuru daži no jums jau būs dzirdējuši. Malwarebytes ir īpaši vērtīga programma tās jaudīgā bezmaksas skenera dēļ, bet Premium Malwarebytes 3.0 versija piedāvā daudz ko vairāk. Programmas izstrādātāji apliecina, ka šīs programmas jaunākā versija nosaka jaunus standartus pretļaunatūras aizsardzībai, piedāvājot līdz četras reizes ātrākas skenēšanas iespējas un jaunās paaudzes sistēmu aizsardzību. Programmas galvenais mērķis ir noķert dažādas ļaunprogrammatūras, kā arī attīstītākus draudus, kuri parasti iebrūk datoros. Vēl vairāk, Premium versija ir bagāta ar dažādām papildu funkcijām, kas neļauj lietotājiem apmeklēt nedrošas un potenciāli ļaunprātīgas tīmekļa vietnes, noņem sistēmlaužņus un salabo bojātos failus. Visā visumā tas vērtīgs pretļaunatūras risinājums, ko jūs varat iegūt par $39.99. Premium licence būs spēkā gadu pēc tās aktivizēšanas. Šajā rakstā jūs varat izlasīt vairāk par Malwarebytes 3.0.

Malwarebytes anti-malware image

2. Plumbytes Anti-Malware

Plumbytes ir vēl viens ļaunprogrammatūras noņemšanas rīks, kas ir salīdzinoši jauns, bet jau guvis atzinību kiberdrošības sabiedrībā. Un ne bez iemesla. Programma aptver datordrošības vissvarīgākās daļas: bloķē ļaunprogrammatūru uzbrukumus un noņem parazītus, kuri jau iekļuvuši sistēmā, novērš nedrošu programmu instalēšanu un atjauno sistēmas stabilitāti pēc ļaunprogrammatūas noņemšanas. Šīs noderīgās īpašības iepakotas minimālā un pilnīgā lietotāja interfeisa shēmā, kas ļauj patiešām viegli darbināt šo programmu. Taisnību sakot, Plumbytes Anti-Malware ir piemērots lietotājiem, kuri ir mazāk pieredzējuši IT jomā. Bez tam, ja rodas kādas problēmas, Plumbytes Tehniskā atbalsta centrs gatavs jums palīdzēt 24/7. Mūsdienīgā pretļaunatūras aizsardzība un diennakts tehniskais atbalsts maksā $49,99 gadā. Ja jums interesē uzzināt vairāk par šo programmu, klikšķiniet šeit sīkākai informācijai par Plumbytes Anti-Malware 2016 .

Plumbytes anti-malware image

3. Bitdefender Total Security 2017

Bitdefender ir neapšaubāmi viens no vadošajiem pretļaunatūras programmu risinājumiem tirgū. Programma ir savietojama ar Windows, Mac OS, un Android operētājsistēmām un spēj vienlaicīgi atbalstīt līdz pat 5 ierīcēm. Programmas izstrādātāji uztur līdzsvaru starp mūsdienīgu vīrusu iznīcināšanas rīku un lietošanā vienkāršu pretļaunatūras risinājumu, kas piemērots parastiem mājas lietotājiem. Vēl viena laba lieta attiecībā uz programmu – tā nerada papildu slodzi sistēmai. Tas palīdz ietaupīt baterijas darbmūžu, izmantojot portatīvajās ierīcēs, kā arī saglabā sistēmas veiktspējas ātrumu un bez traucējumiem nodrošina citus procesus. Runājot par dažiem šīs programmas trūkumiem, jāatzīmē, ka tā ir samērā dārga un maksā $89,99 gadā. Tomēr oficiālajā Bitdefender tīmekļa vietnē jūs bieži varat atrast dažādus izdevīgus darījumus un atlaides, tā, ka sekojiet šai vietnei un tā palīdzēs jums lētāk iegūt vienkāršu pretļaunatūras aizsardzību. Lietderīgākie Bitdefender raksturojumi aplūkoti šeit.

Bitdefender anti-malware image

4. Zemana AntiMalware

Zemana ir pretļaunatūras rīks, kas paredzēts speciāli Windows operētājsistēmām. lai gan ne visi no tā tehniskajiem raksturojumiem var sacensties ar dažām iepriekš aplūkotajiem pretļaunatūras programmu gigantiem, Zemana joprojām nodrošina pietiekošu aizsardzību pret dažādiem datoru apdraudējumiem. Kaut arī programma ir vienkārša, salīdzinot ar vairumu pretļaunatūras programmatūrām, tā spēj nodrošināt aizsardzību reāllaika režīmā , iztīrīt pārlūku no potenciāli nevēlamajiem papildu elementiem, paplašinājumiem vai rīkjoslām. Zemana palīdz arī atjaunot sistēmu pēc sistēmlaužņu noņemšanas, kas ir funkcija, ar kuru ne visi ļaunprogrammatūras noņemšanas rīki var lepoties. Tiem, kuri meklē inovatīvas pretļaunatūru aizsardzības pieejas, mēs iesakām izmēģināt Zemana AntiMalware. Bez tam gada abonements šīs programmas Premium versijai maksā tikai $6.96, kas noteikti ir pieņemama cena, ko maksāt par datora aizsardzību. gadījumā, ja jūs esat ieinteresēti, mūsu vietnē jūs varat atrast sīkāku informācijum par Zemana AntiMalware.

Zemana anti-malware image

5. Emsisoft Anti-Malware

Jūs varat pazīt Emsisoft kā kompāniju, kura aktīvi cīnās pret izspiedējvīrusiem. Bet Emsisoft izstrādātāju grupa nekoncentrējas tikai uz šiem vīrusiem un strādā pie dažādiem pretļaunatūru aizsardzības produktiem. Viens no šādiem rīkiem ir Emsisoft Anti-Malware paredzēts Windows OS. Programma ir integrēta ar divkodolu skeneri, kas dod iespēju rūpīgi izpētīt sistēmu mazāk kā minūtes laikā. Bez tam šis pretļaunatūras rīks nodrošina arī aizsardzību sērfojot tīmeklī un automātiski pārbauda, vai lejupielādētie faili nesatur ļaunprātīgu saturu. Oficiālajā Emsisoft mājas tīmekļa vietnē šī universālā aizsardzības komplekta cena ir no $39.95 viena gada abonementam. Ir vairāki Emsisoft Anti-Malware raksturojumi, kurus mēs neesam minējuši šajā īsajā apskatā, bet jūs varat uzzināt vairāk par tiem noklikšķinot uz saites.

Picture representing Emsisoft Anti-Malware software

Bonuss: Reimage universāls rīks datora aizsardzībai un remontam

Vairums pretļaunatūras programmām ir savas stiprās puses, uz kurām koncentrējas to izstrādātāji. Tāpēc, lai nodrošinātu vislabāko sistēmas drošību, lietotājiem bieži iesaka iegādāties vairākas šādas programmas. Tas ir tikai dabiski, ka šādas datoraizsardzības izmaksas var būt samērā lielas. Bez tam jums var ātri pietrūkt atmiņas, lai uzglabātu visas šī atsevišķās lietotnes. Par laimi ir risinājums – universāla programma, kas apvieno pretļaunatūras programmatūras labākas iespējas. Mēs runājam par Reimage. Jums nevajadzētu saistīt šo augstākās kvalitātes rīku ar negatīvo kritiku, kādu tas ir saņēmis agrāk. Kompānija tagad ir pilnībā atjaunojusies un pat sadarbojas ar tādiem pazīstamiem pretvīrusu programmu izstrādātājiem kā Avira AntiVir. Bet spēcīgais ļaunpogrammatūru skeneris nav vienīgais, ar ko Reimage var lepoties. Tas saņem uzslavas arī par tā sistēmas atjaunošanas spējām. Tas atjauno bojātos vai dzēstos sistēmas failus, šķiro Windows reģistra ievades un vispār uzlabo datora veiktspēju. Vairāk par cenu un citiem šīs programmas raksturojumiem skatiet pārskatā Reimage review.

Reimage anti-malware

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Speciālists ļaunatūru, vīrusu un spiegojumprogrammu apkarošanā

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt