2021. gada labākās ļaunatūru noņemšanas programmatūras

2021. gada labākās ļaunatūras noņemšanas programmatūras izvēle

Saskaņā ar jaunāko kibernoziedzības statistiku , papildu drošības slāņa pievienošana datora aizsardzībai 2021. gadā ir vitāli svarīgi. Jauni bīstami vīrusi parādās katru dienu un tie ir daudz sarežģītāki nekā jebkad agrāk.

Lai novērstu kiberdraudus, nepietiek ar uzmanīšanos un izvairīšanos apmeklēt potenciāli bīstamas vietnes. Drošības eksperti iesaka ieguldīt profesionālajā drošības programmatūrā, lai aizsargātu jūsu datoru, svarīgus failus un sensitīvus datus pret kibernoziedzniekiem.

Nav šaubu, ka “vienas vienīgās” izvēle ir sarežģīta. Tirgus ir pilns dažādām ļaunatūru noņemšanas programmatūrām, kuras piedāvā vislabāko aizsardzību. Tomēr, lai palīdzētu jums izvēlēties 2021. gada vislabāko ļaunatūru noņemšanas programmatūru, Viruss grupa piedāvā sarakstu ar top 5 pretļaunatūru rīkiem, lai aizsargātu jūsu datoru pret reklāmprogrammatūrām, spiegprogrammatūrām, izspiedējvīrusiem, Trojas zirgiem un citām ļaundabīgām programmām.

1. Malwarebytes 4.0 piedāvā reāllaika aizsardzību datoriem un mobilajām ierīcēm

The image of Malwarebytes 3.0

Malwarebytes ir viena no nozares līderēm, kas nodrošina reāllaika aizsardzību un ļaunprātīgo programmatūru noņemšanas risinājumus. Programma, kas tiek uzskatīta par vienu no labākajiem ļaunatūru noņemšanas programmatūru risinājumiem, ir savietojama ar Windows un Mac operētājsistēmām, kā arī ar Android un iOS mobilajām ierīcēm.

Galvenā atšķirība starp Malwarebytes un tradicionālajām pretvīrusu programmatūrām ir tā, ka tā izmanto uz parakstu balstītu tehnoloģiju, kas ļauj bloķēt ļaunprātīgu programmatūru, pirms tā sāk īstenot ļaunprātīgus uzdevumus sistēmā. Programmas vīrusu atklāšanas līmenis ir iespaidīgs:

More than 15 million threats detected or blocked every day! (source: official Malwarebytes website)

Turklāt drošības ekspertus iespaidoja programmas skenēšanas tehnoloģija un vīrusu noņemšanas efektivitāte. Pēc ļaunatūras vērtumu identificēšanas, pirms tie uzsāk uzbrukumu sistēmai, Malwarebytes nepieciešams viens brīdis, lai novērstu draudus. Protams, tā neatbild par sekām.

Lai palīdzētu lietotājiem izvairīties no ieiešanas ļaunprātīgās vai pikšķerēšanas vietnēs, pretļaunatūras programmatūra piedāvā tīmekļa aizsardzības funkciju, kas palīdz jums izvairīties no ieiešanas ļaunprātīgās vai pikšķerēšanas vietnēs. Tā arī samazina ievainojamību izmantošanu un pasargā pret sarežģītiem kiberuzbrukumiem.

Tomēr vissvarīgākā drošības programmatūras funkcija ir reāllaika aizsardzības nodrošināšana. Jaunākās programmas versija, Malwarebytes 4.0, ir novērsusi lielāko daļu no tās kļūdām un ievērojami uzlabojusi Windows 10 OS operētājsistēmas stabilitāti.

Lai pārbaudītu Malwarebytes un pārliecinātos, ka tā ir vislabākā ļaunatūru noņemšanas programma, jūs vienmēr varat vispirms lejupielādēt tās bezmaksas versiju. Izmantojiet tās 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, pirms tērējat savu naudu, iegādājoties licenci.

Versija 4.0
Operētājsistēmas Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Mac/Android
Ierobežojumi 14 dienu izmēģinājums
Cena $39.99
Pilns apjoms 79.46 MB

2. Webroot SecureAnywhere AntiVirus ir visātrākais tirgū pieejamais sistēmas skeneris

The image of Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Webroot SecureAnywhere AntiVirus jau tagad pazīstama kā vismazākā drošības programmatūra. Ja vairumam pretļaunatūru rīku nepieciešams 516 MB vietas, Webroot nepieciešams tikai 15 MB.

It installs in a flash, doesn't require signature updates, scans much more quickly, and takes a ridiculously small amount of space on disk. On top of that… an impressive protection job. (source: Neil J. Rubenking, PC Magazine Lead Analyst)

Bez tam, tā ir arī visātrākā drošības programmatūra tirgū: salīdzinot ar citiem pretvīrusu rīkiem, datora skenēšana attiecībā uz kiberdraudiem aizņem apmēram 20 sekundes. Tas ir 60 reizes ātrāk salīdzinājumā ar vidējo skenēšanas laiku, tādēļ jums ir labākas izredzes noņemt vīrusu, pirms tas rada bojājumus datorā.

Tomēr ātrums nav vienīgais iemesls, kāpēc mēs pievienojām Webroot 2021. gada labāko ļaunatūru noņemšanas programmatūru sarakstam. Programma ne tikai aizsargā Windows un Mac OS X no jaunākajiem kiberuzbrukumiem, bet arī nodrošina aizsardzību pret identitātes zāgšanu, nodrošina tīmekļa pārlūkošanu un pat bloķē mēģinājumus jūs izspiegot, izmantojot tīmekļa kameru.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus arī uzrādīja lieliskus rezultātus, noņemot ļaunprātīgās programmatūras no inficētiem datoriem. Tai ir augsta atklāšanas pakāpe un spēj viegli iztīrīt ierīces no progresīviem kiberdraudiem. Vēl viens pluss ir tas, ka programma nav dārga, un jūs varat saņemt ikgadēju licenci par 29,99 ASV dolāriem.

Operētājsistēmas Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Mac OS X
Ierobežojumi 14 dienu izmēģinājums
Cena $39.99
Pilns apjoms 15 MB
Sistēmas pārbaudes laiks 20 sec.

3. McAfee LiveSafe nodrošina starpplatformu aizsardzību un novērš identitātes zagšanu

The image of McAfee LiveSafe

McAfee LiveSafe tiek prezentēts kā vislabākais pretvīrusu risinājums, ko var instalēt neierobežotā skaitā ierīču. Tas ir saderīgs ar Windows, Mac, Android un iOS operētājsistēmām, tāpēc ikviens atradīs pareizo versiju.

Galvenais iemesls, kāpēc mums vajadzētu pievienot McAfee labāko ļaunatūru noņemšanas programmatūras sarakstam, ir reāllaika aizsardzība, ko tā nodrošina. Turklāt programma var piedāvāt arī bezmaksas atbalstu, sniedzot savus pakalpojumus pa tālruni, tērzētavā vai tiešsaistē.

McAfee ietver arī divvirzienu ugunsmūri un funkciju, ko sauc par WebAdvisor. Šo divu apvienojums nodrošina drošu pārlūkošanu tīmeklī, jo programma iepriekš brīdina jūs par riskantām vietnēm un potenciāli bīstamām lejupielādēm.

Jaunākās paaudzes skeneris ļauj ne tikai apturēt kiberdraudus, bet arī likvidēt tos pēc uzbrukuma. Ja tas neizdodas, programmas izstrādātāji piedāvā atmaksu:

In the event your PC gets a virus, a McAfee expert will remotely access your computer to remove it or we will offer a full refund. (source: official McAfee website)

Lietotājiem tiek piedāvāts arī izmantot McAfee LiveSafe drošības mākoņkrātuvi, kas ļauj uzglabāt sensitīvu informāciju līdz 1 GB apjomā. Drošības autentifikācija prasa jūsu balsi un seju, lai iegūtu piekļuvi datiem.

Turklāt ļaunatūras noņemšanas programmatūra piedāvā izmantot Password Manager/paroļu pārvaldnieku, lai izveidotu drošas un neuzlaužamas paroles jūsu sociālo mediju, e-pasta, bankas un citu kontu aizsardzībai pret kibernoziedzniekiem.

Operētājsistēmas Windows 10/8.1/8/7/Mac OS X/Android/iOS
Ierobežojumi 30 dienu 10 ierīču McAfee Total Protection bezmaksas izmēģinājums
Cena $120.37
Faila apjoms 500 MB
Īpašie piedāvājumi Apsola atdot naudu, ja vīruss nav noņemts no sistēmas

4. Kaspersky Internet Security piedāvā datora, identitātes, naudas un bērnu aizsardzību

The image of Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security nodrošina vīrusu aizsardzību operētājsistēmām Windows, Mac, Android, iOS un Windows tālrunī. Programmai ir trīs abonēšanas plāni, kas piedāvā dažādas funkcionalitātes un drošības risinājumus.

Kaspersky vienmēr uzskatīts par vienu no labākajiem ļaunprātīgās programmatūras noņemšanas rīkiem un ir pelnījis tikt iekļauts labāko ļaunatūru noņemšanas programmatūru grupā. Dažādas pētniecības laboratorijas ir apstiprinājušas, ka programmatūrai ir augsta ļaundabīgo programmu atklāšanas pakāpe, izcila pretpikšķerēšanas funkcija, tā aizsargā lietotāju privātumu un identitāti.

Viena no nozīmīgākajām programmas spējām ir nezināmas trešās puses piekļuves datora mikrofonam bloķēšana. Turklāt tā padara interneta pārlūkošanu drošāku, atklājot bīstamas vietnes un ar savu pretpikšķerēšanas funkciju apturot aizdomīgas datu izsekošanas darbības.

Starp programmas papildu plusiem jūs varat atrast Safe Money, kas aizsargā jūs, kamēr jūs piekļūstat savai bankai un iepirkšanās vietnēm, kur jums tiek prasīts pievienot savus finanšu datus. Turklāt tā rūpējas par jūsu bērniem un ļauj pielāgot vietnes, kurām var piekļūt jūsu bērni.

Operētājsistēmas Windows 10/8.1/8/7/Mac OS X/iOS/Android
Ierobežojumi 30 dienu izmēģinājums
Cena $59.95
Faila izmērs 875 MB
Īpašas funkcijas Rescue Disk funkcija, kas palīdzēs jums noņemt vīrus, ja Windows neatsāknēsies

5. Symantec Norton Security Premium ļauj jums saņemt datora aizsardzību un PC dublēšanas risinājumu

The image of Symantec Norton Security Premium

Symantec Norton Security Premium nodrošina reāllaika aizsardzību Windows, Android, Mac un iOS ierīcēm. Šī drošības programmatūra spēj identificēt, bloķēt un noņemt daudzus kiberdraudus, tostarp potenciāli nevēlamās programmas, izspiedējvīrusus, spiegprogrammatūras un citas ļaunprātīgas programmatūras. Pateicoties tam, programma ir ieguvusi iespaidīgu daudzumu apbalvojumu:

The AV-Test group, renowned as the security industry standard for unbiased third-party protection and performance tests, awarded Norton with the Best Protection award for Norton Security and the Innovation award for Norton Mobile Security. (source: the official Norton site)

Viens no labākajiem ļaunatūru noņemšanas programmatūras variantiem var piedāvāt arī jūsu finanšu datu aizsardzību, kad jūs apmeklējat internetbanku vai tiešsaistes veikalu. Turklāt Norton piedāvā ģimenes drošības funkcijas, lai aizsargātu jūsu bērnus no kibernoziedzniekiem vai kaitīgas informācijas. Diemžēl vecāku kontrole nav pieejama Mac versijā.

Norton Security Premium ir liels intelekta tīkls un bieži atjaunināta ļaundabīgo programmu datu bāze, kas ļauj vieglāk atklāt draudus. Bez tam tā spēj ātri atrast un izdzēst kaitīgās programmas un vīrusus no skartā datora, klēpjdatora vai viedtālruņa. Turklāt Norton eksperti vienmēr ir šeit, lai palīdzētu jums tikt galā ar kiberinfekcijām – atbalsts tiek sniegts 24 stundas diennaktī.

Visbeidzot, pretļaunatūru programmatūra piedāvā īpašu veidu, kā glabāt jūsu sensitīvos datus – 25 MB informācijas droši var turēt Norton drošības mākoņkrātuvē. Tomēr, ja tas nav pietiekami, uzņēmums ir gatavs dot jums vēl vairāk vietas apmaiņā pret īpašu maksu.

Operētājsistēmas Windows 10/8.1/8/7/XP/Mac OS X/iOS/Android
Cena $49.99 par 10 ierīcēm
Īpašie piedāvājumi 60 dienu naudas atdošanas garantija
Īpašas funkcijas 25GB tiešsaistes krātuve, iebūvēts paroļu pārvaldnieks

BONUSS: Izvēlieties Reimage izcilai datora aizsardzībai un ļaunprātīgo programmatūru noņemšanai

The image of Reimage

Ja jūs meklējat izcilu risinājumu, ieteicams pievērst uzmanību Reimage Repair. Programma ir pelnījusi būt labāko ļaunprātīgo programmatūru noņemšanas rīku sarakstā, jo tā var ne tikai aizsargāt datoru no ļaunprātīgas programmatūras. Tā spēj arī savest kārtībā jūsu datoru un novērst visnopietnākās sekas, ko izraisa ļaunprātīgas programmatūras.

Gandrīz pirms 10 gadiem Reimage uzsāka darbību kā instruments, kas spēj labot datora kļūdas un ar aparatūru saistītas problēmas, piemēram, mazu atmiņu vai problēmas, kas saistītas ar cietā diska ātrumu. Šī bezprecedenta tehnoloģija ietver sistēmas kļūdu pārbaudi un pēc tam skarto elementu pārinstalēšanu. Pārsteidzošākais fakts ir tas, ka programma darbojas sistēmas fona režīmā un neprasa datora atsāknēšanu.

Programmas datubāze sastāv no 25 000 000 sistēmas failiem un tiek pastāvīgi atjaunināta. Ja jums gadās inficēties ar vīrusu, kas maina līdzīgu elementu reģistru, Reimage nomainīs šos sagrozītos failus ar jauniem

Reimage is a fantastic repair utility that can fix some of the ugliest Windows problems out there. (source: PCWorld)

Pirms vairākiem gadiem Reimage uzsāka sadarbību ar AviraAntivir. Tās rezultātā programmā tika pievienota vēl viena lieliska funkcija – pretivīrusu tehnoloģija. Ar tās palīdzību programma nodrošina visaugstāko drošības līmeni, aizsargājot sistēmu no vīrusiem, reklāmprogrammatūrām, spiegprogrammatūrām, kriminālprogrammatūrām, Trojas zirgiem, sistēmlaužiem un tārpiem. Šis daudzfunkcionālais rīks nodrošina vislabāko aizsardzību jūsu Windows, Mac un Android ierīcei.

Versijas Reimage Repair, Reimage for Mac, Reimage Cleaner (Android operētājsistēmai, bez maksas)
Operētājsistēmas Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista
Faila izmērs 591 KB
Cena $43.93 (Windows versija) $39.41 (Mac versija)
Galvenā funkcija Pilns Windows OS atjaunošanas pakalpojums
Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt