Labākie 2017. gada izspiedējvīrusu noņemšanas rīki

2016. gads noteikti pelnījis izspiedējvīrusus gada titulu. Šo divpadsmit mēnešu laikā palaisti un veiksmīgi pārvaldīti tūkstošiem kriptoizspiedējvīrusu un bloķēšanas ekrānu parazītu, lai izspiestu miljonus no lētticīgiem upuriem . Diemžēl pašreizējās tendences nešķiet uzrādām kādas pozitīvas izmaiņas arī tuvākajā nākotnē. Nākamajā gadā sagaidāms vienīgi izspiedējvīrusu infekciju skaita p[ieaugums, kam sekos dažādi hibrīdo ļaunprogrammatūru varianti, kuri izmantos izspiedējvīrusiem līdzīgas iespējas . Par laimi drošības programmatūru izstrādātāji nedomā padoties cīņā. Patiesībā bīstamo kiberinfekciju kāpums tikai mudina tos strādāt smagāk un radīt spēcīgākus pretizspiedējvīrusu produktus, kurus iespējams izmantot aizsardzībai reāllaika režīmā vai sistēmas atjaunošanai pēc uzbrukuma. Svarīgi atzīmēt, ka progress kiberaizsardzībā ne tikai dod labumu izspiedējvīrusu upuriem, bet tam ir arī ietekme uz ļaunprogrammatūru sektoru kopumā. Jo spēcīgāki kļūst pretvīrusu cīņas rīki, jo sarežģītākas kļūst kiberinfekcijas. Atklāti runājot, šis karš ir bezgalīgs. Tāpēc datorlietotājiem jāseko kiberdrošībai, nepārtraukti atjaunojot un aktualizējot nepieciešamās pretvīrusu programmas.

Pašlaik tirgū ir plašs pretizspiedējvīrusu vai izspiedējvīrusu noņemšanas klāsts. Nav pārsteidzoši, ka tāds milzīgs skaits dažādu lietotņu var būt dažiem lietotājiem pat apgrūtinošs. Šī iemesla dēļ mēs esam sagatavojuši programmu sarakstu, kas varētu būt jūsu uzmanības vērts. Kā atrunu mēs gribētu uzsvērt, ka izspiedējvīrusi ir mūžīgi mainīgi, tāpēc nav garantijas, izspiedējvīrusu noņemšanas lietotnes būs 100% efektīvas. Tāpēc mēs neiesakām paļauties uz vienu vienīgu pretizpiedējvīrusa risinājumu, lai cīnītos pret vīrusu. Jums vajadzētu veikt papildu pasākumus, lai pasargātu savu ierīci no sākotnējiem uzbrukumiem . Tāpat arī jums vajadzētu negaidīt, lai izspiedējvīrusu noņēmēji atšifrētu jūsu bojātos dokumentus. Šie rīki tikai indicēs ļaunprātīgos failus un iztīrīs jūsu ierīci, lai novērstu turpmāku bojāšanu. Zemāk sniegtajā pārskatā mēs jums norādīsim iespējami vislabākos 2017. gada izspiedējvīrusu noņemšanas rīkus un, cerams, palīdzēsim jums izvēlēties to, kas jums noder vislabāk.

1. Malwarebytes 3.0

Ja jūs meklējat vienkāršu un ātru izspiedējvīrusa noņemšanas trisinājumu, Malwarebytes pretļaunatūras programmatūra var būt tieši tas, ko jūs meklējat. Nesen Malwarebytes bija pakļauts ievērojamai atjaunināšanai, kas padarīja šo pretļaunatūras risinājumu tuvāku profesionālajām pretvīrusu programmatūrām. Tagad jaunā Malwarebytes 3.0 programma raksturojas ar papildu drošības funkciju un uzlabojumu kopu, kuri, atbilstoši izstrādātajiem, padara programmu četras reizes spēcīgāku un ātrāku kā jebkad iepriekš. 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija būs jums pietiekoša, lai novērtētu šīs programmas iespējas spējas bloķēt ļaunprātīgas tīmekļa vietnes un atklāt inficējošas lejupielādes. Pēc izmēģināšanas jūs varat saņemt viena gada abonementu uz Malwarebytes 3.0 Premium par $39.99. Uzziniet vairāk par Malwarebytes 3.0.šeit

2. Plumbytes Anti-Malware

Plumbytes pretļaunatūra ir lielisks pretļaunatūras risinājums, kura vienkāršotais spēcīgo raksturojumu arsenāls padara to par īstu veiksmi izspiedējvīrusu ietekmētajiem lietotājiem. Neskatoties uz tās ievērojamo struktūru, programma paliek ātra un vienkārša lietošanai, tā, ka mazāk erudītiem datorlietotājiem nevajadzētu saskarties ar grūtībām tās lietošanā. Daži izspiedējvīrusu upuri var justies vīlušies, ka Plumbytes nepiedāvā datu atjaunošanas iespēju. No otras puses jums vajadzētu saprast, ka tas nav uzdevums, kam šī programmatūra paredzēta. Tā veiksmīgi noteiks Trojas zirgus, sistēmuzlaužņus, bloķēs iespējami bīstamas slēptās lejupielādes, aizsargās jūs no pikšķerējošu vietņu apmeklēšanas un izmantos atvieglotu daudzplūsmu arhitektūru, lai palīdzētu jums atbrīvoties no izspiedējvīrusa, ja esat inficēts. Tādējādi, ar pusgada licenci par $49.99, Plumbytes pretļaunatūras programmatūra ir līdzās pretļaunatūras utilītām, piedāvājot tirgū iespējams vislabāko cenas/funkcionalitātes attiecību. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par Plumbytes Anti-Malware, nospiediet šo saiti.

3. Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Webroot SecureAnywhere Antivirus ir vēl viens uzticams risinājums, kas veidojies no OS X-balstītā skenera līdz vispusīgam produktam, kas piemērots OS X, Windows, Android un iOS operētājsistēmu aizsardzībai. Tā mākonī ievietotais serveris aktualizēt un atjaunot programmu reāllaika režīmā, nodrošinot, ka datu bāze vienmēr ir sinhrona jaunākajiem ļaunprogrammatūru versijām. Webroot ar šiem serveriem vienmēr atkārtoti pārbauda, veicot sistēmas skenēšanu un izpilda atbilstošas darbības, ja ierīcē konstatēts kāds ļaunprātīgs saturs. Jūs varat izmantot Webroot SecureAnywhere AntiVirus aizsardzību par saprātīgu cenu $25.99 gadā. Esiet ieinteresēts? Lasiet vairāk par Webroot un tā produktiem šeit.

4. Zemana Anti-Malware

Lai gan Zemana AntiMalware ir relatīvi jauns ļaunprogrammatūras konstatēšanas rīks, tas jau ir ieguvis tūkstošiem datorlietotāju uzticību visā pasaulē. Programma ir īpaši ātra un spēj nodrošināt izsmeļošu drošības ziņojumu 5 minūšu laikā pēc sākotnējās skenēšanas. Līdzīgi vairumam pretļaunatūras programmu risinājumiem Zemana piedāvā bezmaksas izmēģinājuma palaidi, bet arī Premium versijas cena nav pārmērīga. Tehniskais atbalsts 24/7, reāllaika aizsardzība un., protams, aizsardzība pret izspiedējvīrusiem jums izmaksās tikai $6.95. Tas ir patiesi izdevīgs darījums, ņemot vērā, ka Zemana AntiMalware šobrīd ir viens no visstraujāk augošajiem un visperspektīvākajiem drošības risinājumiem. Vairāk informācijas par Zemana AntiMalware…

5. OSHI Defender

OSHI var nebūt izcilākā no iepriekš aplūkotajām programmām. Tomēr tā tiek nepārtraukti uzlabota, un ar katru no šiem atjauninājumiem sniedz arvien vairāk lietderīgu raksturojumu. Ja jūs nejūtat vajadzību pēc sarežģītiem un spēcīgiem pretļaunatūras rīkiem, kuri parasti aizņem jūsu sistēmas atmiņu un palēnina datoru, jums noteikti vajadzētu izmēģināt OSHI Defender. Bez tam šis rīks neaprobežojas ar izspiedējvīrusa noņemšanu, bet piedāvā arī pilnīgi uzticamu aizsardzību reāllaika režīmā. Tā īpašais uzdevums ir privātuma uzturēšana, tāpēc stingri ieteicams lietotājiem, kuri novērtē savas identitātes diskrētumu tiešsaistē. Sešu mēnešu privātuma aizsardzība un aizsardzība pret ļaunprogrammatūrām būs jūsu par $39.99. Sīkāka informācija par OSHI Defender sniegta šeit.

BONUSS : palīdziet atjaunot savu sistēmu pēc izspiedējvīrusu uzbrukuma ar Reimage

Visas programmas, ko mēs aplūkojām šajā programmatūru pārskatā, ir spēcīgi un uzticami rīki, kuri parasti veic attiecīgu darbu, noņemot izspiedējvīrusus un citas bīstamas programmatūras no inficētajām ierīcēm. Lai gan šīs programmas dzēš ļaunprātīgus failus, tās ne vienmēr palīdz novērst sekas, kas palikušas pēc uzbrukuma. Tāpēc var būt nepieciešami specializēti rīki, lai salabotu datoru un atgrieztu to normālā stāvoklī. Šim nolūkam var būt noderīgi tādi datoru remonta komplekti kā Reimage. Kaut arī Reimage neatjaunos šifrētos failus, šis rīks salabos modificēto reģistru, atjaunos uzlauztās programmatūras un nomainīs bojātos Windows failus. Viens Reimage atbalsta gads vienai ierīcei maksā $69.95. Uzklikšķiniet uz šīs saites, ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par Reimage pirms līdzekļu ieguldīšanas tajā.

Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt