Labākie 2021. gada izspiedējvīrusu noņemšanas rīki

Atrodiet labāko izspiedējvīrusu noņemšanas rīku, lai aizsargātu datoru pret izspiedējvīrusu uzbrukumiem

Izspiedējvīrusu uzbrukumi ir bijuši globāls apdraudējums vairāk nekā desmit gadus. Faktiski, lai gan liela mēroga infekcijas ir novērotas tikai pēdējos gados, noziedznieki ir izstrādājuši failu šifrēšanas vīrusus kopš 2005. gada. Diemžēl izspiedējvīrusu uzbrukumi ir ievērojami pārsnieguši tradicionālo datu uzlaušanas gadījumu skaitu pēdējo 11 gadu laikā, un eksperti uzskata, ka hakeriem negatavojas atteikties no šī ienesīgā, kaut arī nelikumīgā darba .

Tomēr ir acīmredzams, ka mūsdienu sabiedrība ir uz tehnoloģiju un globalizācijas viļņa. Tāpat arī tāarī neatgriezīsies pie pildspalvas un papīra. Piemēram, iedomājieties, ka vadāt slimnīcu vai starptautisku biznesu bez tehnoloģiskām ierīcēm un iespējas pārsūtīt informāciju starp iestādēm. Faktiski šādi liela mēroga uzņēmumi vai sabiedriskās organizācijas ir vairāk pakļautas izspiedējvīrusu infekcijām, jo tās ir spējīgas salīdzinoši īsā laikā samaksāt ievērojamas izpirkuma maksas summas.

Tādēļ vienīgais veids, kā aizsargāt gan privātpersonas, gan iestādes no finansiāliem zaudējumiem, ir iegūt profesionālu drošības programmatūru, kas aizsargātu tīklus un sistēmas pret izspiedējvīrusu uzbrukumiem, pirms failus šifrējošo vīrusu iekļūšanas.

Tā kā lielākā daļa spēcīgo anti-izspiedējvīrusu rīku ir jāiegādājas par maksu, tiem ir bezmaksas izmēģinājumu versijas, lai klienti varētu pārbaudīt un novērtēt to efektivitāti.

Mēs esam sagatavojuši norādījumus par vislabākajiem labākajiem 2021. gada izspiedējvīrusu noņemšanas rīkiem, kas piemēroti gan parastajiem datoru lietotājiem, gan lielām korporācijām. Tomēr pārliecinieties, ka lejupielādējat anti-izspiedējvīrusu programmatūru tikai no oficiālajām tīmekļa vietnēm, jo krāpnieki cenšas ar viltu piespiest lētticīgos lietotājus iegādāties viltotas likumīgo programmu kopijas . Tādēļ lūdzam būt uzmanīgiem..

1. Bezmaksas Bitdefender pretizspiedējvīrusu rīks vakcinē datoru pret kiberdraudiem

The image of Bitdefender anti-ransomware tool

Šī bezmaksas izspiedējvīrusa noņemšanas programmatūra izmanto vakcinācijas metodi , lai aizsargātu jūsu datoru pret noteiktām izspiedējvīrusu saimēm. Jo īpaši tas palīdz izvairīties no TeslaCrypt, Locky, BTC-Locker un oriģinālās Petya šifrētājprogrammatūras oriģinālās versijas. Izmantotā metode ir līdzīga vakcinācijai reālajā dzīvē – pretizspiedējvīrusu rīks apmāna vīrusu, ka jūsu dators jau ir inficēts.

Tā kā noziedznieki, visticamāk, necentīsies ar savām ļaundabīgajām programmām inficēt datoru, kas jau ir inficēts, šis izspiedējvīrusu noņemšanas rīks patiešām veic darbu, ko tas sola izdarīt. Lieta ir tāda, ka atkārtota datora inficēšanaa var padarīt šifrētos failus neatšifrējamus pat tiem hakeriem, kuri izspiedējvīrusu izveidojuši. Tāpēc viņi mēģina izvairīties no šādām darbībām, lai uzturētu kaut nelielu savu upuru uzticību.

Bitdefender pretizspiedējvīrusu rīks izveido failu, kas darbojas kā motivācija, ka mērķa datora ir jau inficēts. Tādā veidā novirzot uzbrukumu. Tomēr šī metode var ne vienmēr darboties, un programmatūras izstrādātāji to ir izstrādājuši, lai palaistu pie starta un darbotos fonā papildus aizsardzībai.

Vēl viena lieliska šī izspiedējvīrusa noņemšanas rīka īpašība ir tāda, ka tas ir saderīgs ar jebkuru datoru un neprasa nekādu komerciālu iestatījumu. Tomēr paturiet prātā, ka jūs esat aizsargāti tikai pret šīm četrām izspiedējvīrusu saimēm. Tāpēc ir ieteicams izmantot citu pretļaunatūras programmatūru citu uzbrukumu gadījumā.

Plusi Mīnusi Secinājums
Bez maksas personīgam lietojumam un biznesa vajadzībām Nespēj aizsargāt pret citām izspiedējvīrusu saimēm un vīrusiem. Lai gan Bitdefender pretizspiedējvīrusu rīks aizsargā pret Petya oriģinālo versiju, BTC-Locker, Locky un TeslaLocker, jums jāizmanto citas programmatūras aizsardzībai pret citiem kiberdraudiem.
Aizsargā datoru pret 4 konkrētām izspiedējvīrusu saimēm.
Izmanto efektīvu vakcinācijas metodi
Vienmēr darbojas fonā.

2. Bezmaksas Malwarebytes Anti-ransomware Beta programmatūra nosaka kriptoļaunprogrammatūru, balstoties uz uzvedību

The image of Malwarebytes anti-ransomware beta version

Šis ir vēl viens bezmaksas izspiedējvīrusu noņemšanas rīks, kas ir lieliska papildu sastāvdaļa jūsu primārajai drošības programmatūrai. Lai gan oriģinālā tas ir viens no pilna mēroga Malwarebytes pretvīrusu elementiem, kura cena ir 39,99 ASV dolāri, lietotāji var instalēt arī bezmaksas beta versiju.

Šis izspiedējvīrusu noņemšanas rīks ir saderīgs ar šādām operētājsistēmām:

 • Windows 10 (32/64-bit);
 • Windows 8.1 (32/64-bit);
 • Windows 8 (32/64-bit);
 • Windows 7 (32/64-bit).

Malwarebytes Anti-ransomware Beta aizsargā lietotāja datoru, kontrolējot piekļuvi svarīgiem domēniem vai konkrētiem failu tipiem. Citiem vārdiem sakot, ja nesankcionēta programma mēģina mainīt vai sasniegt kontrolētu atrašanās vietu / failu, drošības programmatūra brīdina lietotāju par potenciālu izspiedējvīrusa uzbrukumu.

Ievērojiet, ka visbiežāk lietotās programmas, piemēram, Microsoft Office vai Windows komponenti, netiek atpazīti kā draudi. Tomēr citas ieslēdz sarkano gaismu. Par laimi, lietotājs ar vienu klikšķi var bloķēt lietotni, kā arī nosūtīt to karantīnā.

Diemžēl varētu būt gadījums, kad izspiedējvīruss varētu uzdoties par baltajā sarakstā iekļauto programmu un slepus sasniegt jūsu sistēmu. Šī iemesla dēļ eksperti šo rīku klasificē kā lielisku papildu aizsardzības līmeni papildus primārajai drošības programmatūra.

Plusi

Mīnusi Secinājums
Beta versija ir bez maksas personīgai lietošanai un biznesa vajadzībām Daži faili var tikt nošifrēti pirms izspiedējvīruss nonāk karantīnā. Malwarebytes Anti-ransomware Beta programmatūra ir lielisks papildu līmenis jūsu drošības lietojumprogrammai, jo tā noķer visus kiberdraudus, kuri varētu būt ielavījušies cauri primārajai programmai.
Nosaka izspiedējvīrusu, izpētot tā uzvedību un ievieto to karantīnā.
Vienmēr darbojas fonā

3. Kaspersky Anti-ransomware for Businesses ir efektīva arī personīgai lietošanai

The image of Kaspersky anti-ransomware for business software

Kaspersky Lab piedāvā lielisku izspiedējvīrusu noņemšanas rīku arī bez maksas. Neskatoties uz nosaukumu, kas varētu likt domāt, ka šī programma var dot labumu tikai liela mēroga uzņēmumiem, šī drošības programmatūra var kalpot arī personīgai lietošanai. Lai gan lietotājiem reģistrācijas laikā jāiesniedz daži ar uzņēmējdarbību saistīti dati, viņi to var saņemt bez maksas.

Kaspersky pretizspiedējvīrusu programma atbalsta šādas operētājsitēmas:

 • Windows 7;
 • Windows 8;
 • Windows 8.1;
 • Windows 10.

Šī pretizspiedējvīrusu programmatūra ir lielisks Kaspersky System Watcher modeļa apvienojums ar ciešu lietotņu uzvedības uzraudzību, lai nodrošinātu pilnu aizsardzību. Tā dod lietotājiem piekļuvi arī baltā saraksta programmām, kas diemžēl ļauj dažām ļaunprātīgām programmām iekļūt sistēmā ar maldinošu paņēmienu palīdzību. Tomēr Kaspersky pretizspiedējvīrusu rīks piedāvā kompromitētu failu atkopšanu, ja jūsu dators ir inficēts ar izspiedējvīrusu.

Vēl viena izcila šīs drošības programmatūras funkcija ir tā, ka pat tad, ja faila šifrēšanas vīruss spēj slēgt lietojumprogrammu, tā uzreiz atveras un sāk darboties automātiski. Tomēr jāzina ka šī programma nevar darboties kopā ar citām Kaspersky lietojumprogrammām, kas būtu lielisks sekundārās aizsardzības līmenis.

Plusi Mīnusi Secinājumi
Bez maksas biznesa vajadzībām Nevar darboties kopā ar citiem Kaspersky produktiem Kaspersky Anti-ransomware for Business ir drošības programmatūra, kas ir noderīga ikvienam – aizsargā pret kiberdraudiem un spēj atgūt šifrētu informāciju pēc izspiedējvīrusu uzbrukuma.
Var izmantot personīgām vajadzībām Prasa reģistrēšanos, izmantojot sensitīvus datus
Ļauj piekļūt baltā saraksta lietotnēm
Piedāvā šifrēto failu atgūšanu

4.Trend Micro RansomBuster nodrošina vairākus aizsardzības līmeņus

The image of Trend Micro RansomBuster tool

Uzņēmums Trend Micro ir izlaidis efektīvu drošības programmatūru ar nosaukumu RansomBuster, kurai nav viens, bet gan vairāki aizsardzības līmeņi pret izspiedējvīrusu uzbrukumiem. Turklāt tas ir bez maksas gan parastajiem datoru lietotājiem, gan lielām korporācijām. Tomēr, iegādājoties produktu Trend Micro Antivirus + Security, jūs varat to iegūt arī kā papildu elementu.

RansomBuster programmatūras galvenā iezīme ir tā, ka tā ir paredzēta, lai izveidotu dublējumkopijas , tiklīdz tās uzvedības uzraudzība ierosina sarkano gaismu. Tāpat, ja brīdinājums ir spēkā, drošības programmatūra novērš kiberdraudu un atgūst failus no dublējumkopijām, kuras tā jau ir izveidojusi.

Saskaņā ar ekspertu ziņojumiem Trend Micro RansomBuster ir saderīga ar šādām operētājsitēmām OS:

 • Windows 7;
 • Windows 8;
 • Windows 8.1;
 • Windows 10 un jaunākām versijām.

Turklāt šī Trend Micro programmatūra ir vēl viena spēja, ko sauc par Folder Shield/mapes ekrāns, kas ļauj aizsargāt svarīgākos dokumentus pret jebkādām neatļautām izmaiņām. Tomēr paturiet prātā, ka šī drošības lietojumprogramma ir paredzēta, lai darbotos kopā ar primāro pretvīrusu programmatūru. Pretējā gadījumā tā var palaist garām dažus infekcijas.

Kopumā Trend Micro RansomBuster ir lieliska izvēle, ņemot vērā to, ka tā ir bez maksas. Arī tās Folder Shield dara to, ko sola, bet apjoms ir ierobežots līdz 2 mapēm. Turklāt daži eksperti norāda, ka ir jāuzlabo uz uzvedību balstītā detektēšana. Tāpēc izmantojiet to tikai kā papildu aizsardzības līmeni.

Plusi Mīnusi Secinājums
Folder Shield funkcija bloķē neatļautu lietotņu piekļuvi aizsargātajām mapēm. Folder Shield aizsargā maksimums 2 mapes. Trend Micro RansomBuster piedāvā vairākus aizsardzības līmeņus, kas ne tikai novērš izspiedējvīrusu uzbrukumus, bet arī izgūst šifrētos failus. Tomēr ir ieteicams to izmantot kā papildu drošības programmatūru, jo nepieciešami uzlabojumi uz uzvedību balstītajā detektēšanā.
Pieejama bez maksas ikvienam.
Ir uz uzvedību balstīta detektēšana, kas darbojas visās direktorijās.
Veido dublējumkopijas, lai pēc uzbrukuma atgūtu failus.

5. Zemana Anti-malware piedāvā ne tikai reāllaika aizsardzību, bet arī 24/7 tehnisko atbalstu

The illustration of Zemana Antivirus software

Zemana Anti-malware ir gan bezmaksas, gan premium versija, kas atšķiras ar papildu funkcijām. Ja bezmaksas versija sastāv no viedās skenēšanas un pārvietot & nomest opcijas, pilna versija piedāvā arī reāllaika aizsardzību un padziļinātu skenēšanu. Vēl viena lieliska funkcija, kas ir iekļauta abos variantos, ir iespēja sazināties ar tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Viedā skenēšana atbilst ātrai skenēšanai, kas pārbauda tikai visbiežāk lietotās direktorijas katalogus, kur mēdz iefiltrēties izspiedējvīruss. Tāpat ir nepieciešams daudz īsāks laiks pārbaudes veikšanai nekā padziļinātai skenēšanai, kas parasti pārbauda visus datorā esošos failus. Ņemiet vērā, ka premium versija maksā tikai € 24,95 gadā, un eksperti noteikti iesaka iegādāties Zemana Anti-Malware.

Zemana Anti-malware atbalsta šādas operētājsistēmas:

 • Windows XP ar Service Pack 2 vai augstāku (32bit un 64bit);
 • Microsoft Windows Vista (32bit un 64bit);
 • Microsoft Windows 7 (32bit un 64bit);
 • Microsoft Windows 8 (32bit un 64bit);
 • Microsoft Windows 8.1 (32bit un 64bit);
 • Microsoft Windows 10 (32bit un 64bit).

Vēl viena lieliska Zemana Anti-Malware rīka īpašība ir tā, ka tās abas versijas nodrošina iespēju pārvietot un nomest failus skenēšanai. Saskaņā ar testiem šī funkcija ir izdevīga tiem, kas izmanto bezmaksas versiju, jo tā ir dziļāka skenēšana nekā viedā skenēšana, ko nodrošina šī versija. Tāpat tiek uzskatīts, ka tas ir optimālais variants tiem, kuriem ir pilna versija un kuri vēlas skenēt tikai konkrētus failus.

Zemana AntiMalware proved to be the best ransomware protection… (Source: MRG Effitas)

Turklāt tā spēj atklāt un noņemt sistēmlaužņus un kodolā darbojošos sistēmlaužņus („bootkits”) no jūsu sistēmas, kā arī novērst turpmākās infekcijas. Pretēji citiem pretizspiedējvīrusu rīkiem, tas novērš dažādas potenciāli nevēlamās programmas (PNP), tostarp pārlūkprogrammu pārtvērējus, spiegprogrammatūras un reklāmprogrammatūras. Tādējādi tā ir lieliska iespēja tiem, kuri vēlas izmantot vienu programmatūru pilnīgai drošībai.

Plusi Mīnusi Secinājums
Piedāvā reāllaika aizsardzību un tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Bezmaksas versija neietver padziļināto skenēšanu un reāllaika aizsardzību. Zemana Anti-malware ir lieliska izvēle pilnīgai aizsardzībai, jo tā ne tikai novērš izspiedējvīrusu uzbrukumus, bet arī likvidē daudzas potenciāli nevēlamas programmas.
Noņem reklāmprogrammatūras, spiegprogrammatūras un pārlūku pārtvērējus.
Nākotnes draudu detektēšana
Ļauj izvēlēties starp viedo skenēšanu un padziļināto skenēšanu, ir pārvietot un nomest funkcija.

BONUS. Reimage ir vienīgā sava veida programmatūra, kas sniedz Windows labošanas pakalpojumus

The image of Reimage repair tool

Reimage ir vienīgā programmatūra, kas izmanto savu milzīgo Windows failu datubāzi un nekavējoties lejupielādē un instalē failus, kuri ir uzlauzti, bojāti vai pazuduši no jūsu operētājsistēmas. Tā pat spēj pilnībā pārinstalēt Windows, neprasot no jauna instalēt jūsu lietojumprogrammas.

Neatkarīgi pētījumi ir parādījuši, ka Reimage ir viena no labākajām iespējām, mēģinot atbrīvoties no potenciāli nevēlamām programmām (PNP), piemēram, pārlūkprogrammu pārtvērējiem, reklāmprogrammām, spiegprogrammatūrām vai pat tādiem kiberdraudiem kā tārpiem, sistēmlaužņiem vai Trojas zirgiem. Tāpat eksperti stingri iesaka izmantot šo drošības programmatūru, lai aizsargātu savu datoru.

Tomēr paturiet prātā, ka Reimage ir vairākas versijas, kas ietver dažādas funkcijas. Pirms iegādājieties premium versiju, varat izmēģināt bezmaksas versiju. Ja jūs būsiet apmierināts ar rezultātiem, Reimage Plus ar savām bezgalīgi daudzajām funkcijām izmaksās € 45,92.

Ar Reimage saderīgi datori, kas darbojas ar šādām operētājsistēmu versijām:

 • Windows XP (32bit);
 • Windows Vista (32 & 64bit);
 • Windows 7 (32 & 64bit);
 • Windows 8 (32 & 64bit);

Arī Mac lietotāji var izmantot Reimage sistēmas aizsardzībai. Rīks nodrošina datoru stabilitāti un uzrāda lielisku ļaunprātīgas programmatūras noteikšanas līmeņus gan Mac, gan operētājsistēmā Windows. Tomēr Windows lietotājiem jāapzinās, ka šī programma neatjauno vai nenomaina trešās puses programmatūras failus.

Plusi Mīnusi Secinājums
Atkopj un aizvieto bojātus vai trūkstošos Windows failus. Ietver reāllaika aizsardzību Reimage ir lielisks rīks, lai labotu jūsu sistēmu pēc izspiedējvīrusa uzbrukuma. Tomēr, tā kā tas nenodrošina reāllaika aizsardzību, speciālisti iesaka to kā papildu programmatūru primārajai pretvīrusu programmatūrai.
Pilnībā atkārtoti instalē Windows bez nepieciešamības lietotājam pārinstalēt savas programmas.
Uztur datora stabilitāti.
Spēj likvidēt dažādas potenciāli nevēlamas programmas, kā arī bīstamus kiberdraudus.
Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt