Labākie 2019. gada ļaunatūru noņemšanas rīki

Lai aizsargātu savu datoru un viedtālruni, izvēlieties labāko bezmaksas ļaunprātīgās programmatūras noņemšanas lietojumprogrammu

The best free malware removal tools of 2019

Kibernoziegumu statistika ir satraucoša. Pagājušajā gadā mēs redzējām daudzus pasaules mēroga izspiedējvīrusu uzbrukumus, datu noplūdes, kriptovalūtas maininga gadījumus un pikšķerēšanas mēģinājumus. Paredzams, ka situācija nemainīsies arī 2019. gadā. Patiesībā sagaidāms, ka tā kļūs vēl sliktāka.

Tomēr tas nenozīmē, ka mēs visi pāruiesim uz bezsaisti un atvienosim savas ierīces no interneta. Noteikti nē! Tomēr mums ir jābūt uzmanīgākam tiešsaistē un jāpievieno papildu datoraizsardzības slānis. Pirmais un būtisks solis, lai novērstu dažādu veidu vīrusu iekļūšanu jūsu sistēmā un tās sabojāšanu ir spēcīgas drošības programmatūras izvēle.

Protams, profesionāli ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas instrumenti var būt salīdzinoši dārgi. Tāpēc mēs esam sagatavojuši sarakstu ar labākajiem bezmaksas ļaunprātīgās programmatūras noņemšanas rīkiem 2019. gadā, lai pierādītu, ka nav nepieciešams izdarīt milzīgus ieguldījumus, lai aizsargātu savu sistēmu pret kibernoziegumiem. Ņemiet vērā, ka dažām pretļaunatūras programmatūrām ir arī premium versijas, kuras var iegādāties, ja vēlaties papildu drošību.

Tomēr mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir brīdināt jūs, ka jums vajadzētu būt piesardzīgiem attiecībā uz potenciālajām krāpniecībām internetā. Krāpnieki varētu mēģināt izkrāpt no jums naudu, piedāvājot viltotus pretvīrusu rīkus, kas izskatās pilnīgi kā likumīga programmatūra. Tādēļ lejupielādējiet zemāk uzskaitītos bezmaksas ļaunprātīgās programmatūras noņemšanas rīkus tikai no oficiālajām tīmekļa vietnēm vai pilnvarotiem izplatītājiem.

1. AVG bezmaksas antivīruss piedāvā reāllaika aizsardzību

Employ AVG Antivirus software for free

AVG ir plaši pazīstams drošības programmatūru izstrādātājs, kuru Avast iegādājās 2016. gadā. Pēc savu spēku apvienošanas šie divi pretvīrusu programnodrošinājuma piegādātāji ir uzkrājuši iespaidīgu lietotāju skaitu visā pasaulē.

Vispazīstamākie AVG produkti ir AVG Antivirus, AVG Ultimate un AVG Internet Security. Tomēr uzņēmums piedāvā arī bezmaksas versiju. Neskatoties uz to, ka to var iegūt bez maksas, tā tiek uzskatīta par uzticamu ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas līdzekli. Faktiski tā ir apstiprināta kā labākais bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīks.

Galvenā funkcija, ko piedāvā bezmaksas AVG, ir aizsardzība pret ļaunprātīgām lejupielādēm, kuras tiek noņemtas, pirms tās iekļūst sistēmā. Ja tām veicas atrast ceļu uz jūsu datoru, jūs arī varat būt mierīgs, jo vispirms tiek novērsta jebkura faila palaišana. Programma analizē katru jauno komponentu un notīra to, ja tā konstatē, ka fails ir ļaunprātīgs.

Bez tam, lieliska ziņa ir tāda, ka, izvēloties bezmaksas AVG, jūs varat saņemt reāllaika drošības atjauninājumus. Ar to palīdzību jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu dators ir aizsargāts pret visjaunākajām ļaunprogrammatūrām, piemēram, izspiedējvīrusiem, spiegprogrammatūrām un citiem kiberdraudiem, kas turpina parādīties katru dienu.

Antivīruss arī bloķē nedrošas saites, lejupielādes, ļaunprātīgus e-pasta pielikumus. Tādējādi šis rīks palīdz samazināt pikšķerēšanas uzbrukuma risku. Tomēr neatkarīgi testa rezultāti liecina, ka pretpikšķerēšanas funkcija nav tik laba kā citām drošības programmām.

Visbeidzot, lietotājiem ir arī iespēja izmēģināt AVG Web TuneUp spraudni, ko tie var pievienot savām pārlūkprogrammām, lai padarītu drošāku pārlūkošanu internetā

An excellent choice. But don't just take my word for it. Go ahead and give the program a try. (source: PCMag)

Saskaņā ar programmas izstrādātāju teikto, jūs būsiet apmierināts ar jauno un vienkāršo dizainu, kas skaidri parāda, kā jūs esat aizsargāts pret ļaunprogrammatūru uzbrukumiem. Turklāt AVG Antivirus rīks nepalēnina jūsu datoru. Ja jūs interesē tā funkciju paplašināšana, jūs varat saņemt pilnu aizsardzību par 70 $ gadā.

AVG drošības programma piedāvā aizsardzību datoriem, klēpjdatoriem un mobilajām ierīcēm, kas darbojas:

 • Windows (10, 8, 7, Vista and XP SP3);
 • Mac OS X (OSX 10.8 Mountain Lion vai augstāk);
 • Android OS (2.2 vai augstāk).
Plusi Mīnusi Secinājums
Reāllaika aizsardzība pret ļaunprogrammatūrām Sistēmas skenēšana ir lēnāka salīdzinājumā ar vidējo pretvīrusu skenēšanas ātrumu

Neskatoties uz dažiem nelieliem trūkumiem, AVG Antivirus ir viens no labākajiem bezmaksas rīkiem, kas ir pieejami tiešsaistē un var nodrošināt pilnīgu datoru, klēpjdatoru un mobilo ierīču aizsardzību

Uzrāda lieliskus rezultātus neatkarīgās testēšanas laboratorijās Nenodrošina izcilu pretpikšķerēšanas aizsardzību
Pietiekoši labi bloķē ļaunprātīgas vietnes
Aizsargā datorus un mobilās ierīces

2. BitDefender Antivirus piedāvā izcilu bezmaksas aizsardzību, kas neizmanto daudz datora resursu

Try the free edition of BitDefender antivirus

BitDefender Antivirus izmanto novatorisku tehnoloģiju, ko sauc par funkcionālo detektēšanu . Tas cieši uzrauga datorā esošās lietotnes un pārbauda, vai nav kāda aizdomīga darbība. Ja bezmaksas ļaunprogrammatūras noņemšanas rīks atrod kādas programmas, kas darbojas neparasti, tas nekavējoties sāk rīkoties.

Bezmaksas antivīruss aizsargā datorus pret Trojas zirgiem, tārpiem, izspiedējvīrusiem, spiegprogrammatūrām, sistēmlaužņiem un pat nedokumentēto ievainojamību ekspluatācijas rīkiem. Tādējādi tas noteikti nodrošina reāllaika aizsardzību pret visiem iespējamiem kiberdraudiem, kas slēpjas tīmeklī.

Vēl viena uzlabota tehnoloģija, ko tā izmanto, ir mašīnpašmācīšanās, kas ļauj pasargāt jūs no krāpnieciskām vietnēm, viltus brīdinājumiem un cita pikšķerēšanas satura. BitDefender bezmaksas izdevums arī neapgrūtina jūs ar kaitinošiem paziņojumiem par atjauninājumiem. Tā vietā tas klusām fonā rūpējas par jūsu datora drošību.

Viena no lielākajām Bitdefender bezmaksas antivīrusu programmatūras priekšrocībām ir nelielu datora resursu izmantošana. Pēc ātras instalēšanas jūs neievērosiet nekādu sistēmas palēnināšanos, videoklipu vai spēļu un līdzīgu programmu bremzēšanu. Tādējādi jūs tikko ievērosiet šīs programmatūras darbošanos fonā.

The labs have already made it very clear that Bitdefender is a winner. (Source: PCMag)

Bitdefender ir arī maksas versija, kas piedāvā vairāk iespēju un uzlabotu aizsardzības līmeni. Tomēr, ja jūs nevēlaties tērēt naudu, jums vajadzētu instalēt drošības programmas bezmaksas versiju. Bezmaksas antivīruss ir saderīgs ar:

 • Windows 10, 8.1, 8, or 7 SP1;
 • Mac OS X;
 • Android OS.
Plusi Mīnusi Secinājumi
Lieliski rezultāti no neatkarīgām testēšanas laboratorijām Nav plānotās skenēšanas funkcijas Programma saņēmusi vairākas balvas un demonstrē izcilus rezultātus neatkarīgās testēšanas laboratorijās. Tā nodrošina vispārēju datora aizsardzību. Tomēr jūs varat būt neapmierināti ar papildu funkciju trūkumu, piemēram, ierobežotām skenēšanas iespējām vai nespēju plānot sistēmas skenēšanu
Lieliska pretpikšķerēšanas aizsardzība Lietošanai nepieciešams interneta savienojums
Reāllaika aizsardzība pret ļaunprogrammatūrām
Vienkārši lietojams interfeiss

3. Panda Free Antivirus rīks piedāvā mākoņu tīrītāju risinājumus

Panda Free Antivirus in 2018

Panda Antivirus programmatūra tiek klasificēta kā viens no labākajiem bezmaksas ļaunprogrammatūru noņemšanas rīkiem, jo tai nav nepieciešama uzraudzība – pēc uzstādīšanas tā veic visu darbu jūsu vietā. Tāpat ir lieliski, ka tā darbojas mākoņos . Tādēļ jums nav nepieciešams saglabāt failus vai veikt regulārus atjauninājumus.

Turklāt Panda Antivirus nodrošina drošu tiešsaistes pārlūkošanu un iepirkšanos. Tāpat jūs esat pasargāts no e-veikalu krāpniecībām un citiem pikšķerēšanas mēģinājumiem. Premium versija ir savietojama ar Windows un Android ierīcēm, kas ļauj baudīt vairākas citas funkcijas, piemēram, pretzagšanas signalizāciju, bloķēšanas un notīrīšanas funkciju un jūsu sīkrīku reāllaika atrašanās vietas noteikšanu.

Viena no svarīgākajām iezīmēm ir Panda USB diska vakcinācija. Tādējādi tā skenē diskdziņus attiecībā uz ļaunprogrammatūrām un neļauj iekļūt ļaunprātīgām programmām datorā. Patiešām, tā ir unikāla funkcija, kas var nodrošināt papildu aizsardzības slāni, ja jūs bieži pieslēdzat arējās ierūcies savam datoram.

Tomēr antivīruss nenodrošina tik labu aizsardzību kā citas bezmaksas drošības programmas. Programma nedeva izcilus rezultātus neatkarīgajā testēšanā un mūsu pārbaudēs.

Plusi Mīnusi Secinājumi
Vakcinē USB diskus Datora aizsardzība pret ļaunprogrammatūrām vidēja vai zem vidējā Neskatoties uz unikālu USB diska vakcināciju, šī programma ir parasts bezmaksas antivīruss, kas nesniedz maksimālo iespējamo aizsardzību. Salīdzinot ar iepriekš aprakstītajām programmām, Panda Free Antivirus nenodrošina vislabāko aizsardzību
Aizsargā tiešsaistes darbības
Bloķē pikšķerēšanas vietnes
Mākoņu tīrīšanas risinājumi pēc ļaunprātīgas programmatūras uzbrukuma

4. Bezmaksas Malwarebytes pretļaunatūras programma iztīra dažādus kiberdraudus no skartām ierīcēm

Get Malwarebytes Anti-malware software for free

Malwarebytes tiek uzskatīta par vienu no labākajiem ļaundabīgo programmu un spiegprogrammatūru noņemšanas līdzekļiem. Kamēr jūs varat kļūt par tās Premium versijas lietotāju, tā piedāvā efektīvu bezmaksas pretļaunatūru programmu. Šī uzņēmuma produkti katru dienu atklāj un novērš vairāk nekā 15 miljonus draudus. Šis vīrusu noņemšanas rīks nodrošina aizsardzību reāllaikā un automātiski identificē jaunos un vecos datoru apdraudējumus, lai aizsargātu jūsu sistēmu, pirms ļaundabīgā programmatūra inficē jūsu datoru .

Malwarebytes pretļaunatūru programmatūra piedāvā pretmūķu funkciju kopā ar parasto pretļaunatūru programmatūru. Šo funkciju kombinācija garantē, ka izspiedējvīrusu uzbrukums tiks apturēts pirms jūsu datu sabojāšanas, un ievainojamās sistēmas tiks pasargātas no mūķa trieciena. Tomēr šī funkcija ir pieejama tikai maksas lietotājiem.

Par laimi, ir bezmaksas versijas gan Mac, gan Windows lietotājiem. Tāpat jūs varat izmantot drošu datoru, neatkarīgi no operētājsistēmas, kuru izmantojat. Bez tam Android faniem ir pieejams arī variants, lai aizsargātu savas ierīces un privātumu. Pretļaunatūras programmas versija piedāvā arī šādas funkcijas:

 • Pretļaunatūru un pretspiegošanas programmatūra. Tā atklāj un noņem kiberdraudus no skartās ierīces;
 • Pretsistēmlaužņu programma. Tā atrod un izdzēš sistēmlaužņus un salabo bojātos failus.

Tādējādi šis bezmaksas rīks ir lieliski piemērots skartās ierīces tīrīšanai. Tomēr, ja vēlaties saglabāt antivīrusa funkcijas ilgāk par dienām, jums būs jāmaksā par licenci. Ņemiet vērā, ka Malwarebytes preļaunatūru rīka Premium versija maksā tikai 19,95 £ gadā, tāpēc tas nav tik dārgi.

Plusi Mīnusi Secinājumi
Pretļaunatūru/pretspiegošanas programma – noteikšana un noņemšana Bezmaksas Malwarebytes pretļaunatūru programma darbojas kā tīrīšanas instruments Bezmaksas Malwarebytes pretļaunatūras programma darbojas kā tīrīšanas rīks. Bezmaksas pretļaunatūru rīks darbojas kā ļaunprātīgas programmatūras noņēmējs. Tādēļ, lai izmantotu visas lieliskās funkcionalitātes, tostarp aizsardzību pret izspiedējvīrusiem pēc bezmaksas izmēģinājuma jums būs jāiegūst licence
Sistēmlaužņu noņemšana un sistēmas remonts pēc bojājumiem
Izspiedējvīrusu novēršana
Ļaunatūru novēršana
Bloķē ļaunprātīgas tīmekļa vietnes
Aizsargā pret nedokumentēto ievainojamību ekspluatācijas rīkiem

5. Microsoft ļaunprogrammatūru noņemšanas rīks ir piemērots tikai Windows datoriem

Microsoft ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas programmatūra ir paredzēta Windows operētājsistēmām. Tā tiek automātiski instalēta datoros kopā ar Windows atjauninājumiem, kas ienāk katra mēneša otrā otrdienā. Tomēr jūs varat to jebkurā laikā lejupielādēt no oficiālās tīmekļa vietnes kā atsevišķu lietotni. Tā ļauj noteikt un novērst dažādus datora draudus, kā arī atgriezt izmaiņas, ko tie izdarījuši.

Microsoft ļaunprogrammatūru noņemšanas rīks ir saderīgs ar šādām operētājsistēmas versijām:

 • Windows 10,
 • Windows 8.1,
 • Windows Server 2012 R2,
 • Windows 8,
 • Windows Server 2012,
 • Windows 7,
 • Windows Server 2008.

Microsoft ļaunprogrammatūru noņemšanas rīks ir pilnīgi bez maksas un vienkārši lietojams. Kad jūs veicat pilnu sistēmas skenēšanu, tas piedāvā logu, kas informē par rezultātu – vai ļaundabīgā programma tika konstatēta un likvidēta. Bez tam, pat cilvēki, kuriem nav IT zināšanu, varēs izmantot Microsoft aizsardzības pakalpojumus.

Šī Windows drošības programma jāizmanto kopā ar citu pretvīrusu programmu, jo tā var atklāt un noņemt tikai nedaudzus kiberdraudus. Tāpēc, lai izvairītos no ierīces tīrīšanas no ļaunprātīgas programmatūras, jums vajadzētu arī iegūt programmu, kas nodrošina reāllaika aizsardzību. Divu rīku kombinācija nodrošinās maksimālu jūsu Windows datora drošību.

Plusi Mīnusi Secinājums
Iebūvēts Windows drošības rīks Atklāj tikai nelielu ļaundabīgo programmu daudzumu Microsoft ļaunprogrammatūru noņemšanas rīks ir lielisks līdzeklis, lai iztīrītu inficētās Windows ierīces. Tomēr tas nenodrošina reāllaika aizsardzību, kas ir obligāta kiberdrošībai. Tāpēc ieteicams izmantot kā papildu rīku
Ikmēneša atjauninājumi Nenodrošina reāllaika aizsardzību
Vienkārša lietošana
Ātra ļaunatūru novēršana

6. BONUSS: bezmaksas Reimage Antivirus programmatūra. Iztīriet un salabojiet datoru!

Use Reimage to protect your computer

Neskatoties uz visiem iepriekš minētajiem 2019. gada bezmaksas ļaunprātīgo programmatūru noņemšanas rīkiem, mēs ļoti iesakām izmēģināt arī Reimage . Tā ir lieliska programmatūra, kas ne tikai aizsargā jūsu privātumu, bet arī ievērojami palielina datora veiktspēju. Jūs vairs nepārtrauks sistēmas atteices vai sasalšana un varēsiet veikt pārlūkošanu.

To ir viegli izmantot un tā nodrošina, ka jūsu dators ir brīvs no ļaunprātīgām programmatūrām. Dažādi testu rezultāti rāda, ka Reimage spēj atklāt tārpus, potenciāli nevēlamās programmas (PNP) un citas ļaunprātīgas lietojumprogrammas labāk nekā citas pretvīrusu programmas. Tā spēj identificēt šādus kiberdraudus:

 • reklāmprogrammatūras,
 • Trojas zirgus,
 • kriminālprogrammatūras,
 • sistēmlaužņus,
 • spiegprogrammatūras
 • tārpus.

Reimage arī nodrošina, ka bojāti faili tiks salaboti, un jūs saņemsiet pilnu tehnisko atbalstu savai sistēmai. Programmai ir milzīga datu bāze ar 25 000 000 sistēmas failiem un var nekavējoties salabot bojātās ievades. Tādējādi pēc ļaunprātīgas programmatūras uzbrukuma jums nebūs jāuztraucas par sava datora savešanu kārtībā un saskaršanos ar dažādiem kļūdu ziņojumiem, kas varētu parādīties vīrusu bojājumu dēļ.

Ja jums patīk šis pret ļaunprātīgas programmatūras rīks, jūs varat to dabūt arī savam viedtālrunim. Reimage ir izstrādāta gan Mac, gan Windows operētājsistēmām, lai būtu apmierināti visi lietotāji. Tomēr, lai izmantotu visas tā funkcijas, jūs varat iegādāties pilno versiju tikai par 59,95 eiro.

Plusi Mīnusi Secinājums
Liels ļaundabīgo programmu atklāšanas līmenis Nenodrošina reāllaika aizsardzību pret ļaunprātīgām programmatūrām Reimage ir lielisks līdzeklis, lai notīrītu inficēto ierīci un pēc ļaunprātīgas programmatūras uzbrukuma padarītu sistēmu stabilu. Tomēr tā neaizsargā pret kiberdraudiem. Tāpēc ieteicams lietot kopā ar pretvīrusu vai pretļaunatūru programmu
Ātra datora iztīrīšana
Salabo kompromitētos vai bojātos failus
Nodrošina datora stabilitāti
Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Džūlija Splintersa ir Viruss.lv ziņu redaktore. Viņai ir bakalaura grāds angļu filoloģijā, taču viņas ilggadēja aizraušanās ar Japānu, jo sevišķi Austrumjapānu, ir motivējusi viņu pievērsties Austrumāzijas mācībām.  Laikā, kad Džūlija apguva ekonomisko, politisko un sociālo šī reģiona attīstību, viņa iepazinās ar kibe...

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt