Wikibuy apskats

Pārskats par Wikibuy – legālu pārlūka pievienojumprogramma, kas ietaupa naudu

Wikibuy ir bezmaksas Google Chrome pārlūka paplašinājums, kas darbojas kā pārlūkprogrammas palīgs. Tas palīdz lietotājiem ietaupīt naudu, dodt cenu salīdzinājumus, labākos iepirkšanās piedāvājumus un atlaižu kuponus. Tomēr šo paplašinājumu plaši apspriež tiešsaistes kopiena daudzo viltus iepirkšanās palīgu, iespējamo konfidencialitātes un izstrādātāja uzticamības problēmu dēļ.

Tomēr pirms  sākam aplūkot Wikibuy mēs varam galvot, ka tas ir pilnīgi legāls un drošs lietošanā. Tāpat kā citiem pārlūku paplašinājumiem un programmām šai pievienojumprogrammai arī ir plusi un mīnusi, kurus mēs pārrunāsim tālāk.  

Screenshot of Wikibuy homepage

Tiklīdz jūs lejupielādējat Wikibuy browser extension, jums tiek prasīts izveidot ikonu. Jūs to varat izdarīt ievadot formā savu informāciju vai izmantojot savu Facebook vai Google kontu. Kad tas izdarīts, lietotāji var izmantot pievienojumprogrammas funkcionalitātes priekšrocības:

  • Naudas ietaupīšanu – Wikibuy paplašinājums uzrāda pārdevējus, kuriem ir tāda pati prece, kādu jūs meklējat un dod cenu salīdzinājumus. Tādējādi jūs varat izvēlēties viszemāko produkta cenu.
  • Wikibuy Norēķinus – Chrome paplašinājums piedāvā paātrināt iepirkšanās procedūru. izmantojot tā maksāšanas sistēmu, kas ļauj izlaist norēķinu veidlapu aizpildīšanu un noslēpt jūsu maksājumu informāciju no pārdevējiem.
  • Pasūtījumu izsekošanu – tas nodrošina paku izsekošanas pakalpojumu, lai jūs varētu redzēt, kur jūsu pirkums atrodas, un kad sagaidāma tā piegāde.
  • Naudas atmaksas garantiju – ja jūsu pasūtījums pazūd, jūs varat saņemt atmaksu. Wikibuy nodrošina 100% naudas atmaksas garantiju.
  • Lojalitātes atlīdzības – lietotāji saņem kredītus par biežu iepirkšanos, izmantojot lietotni, ko iespējams pārvērst par reālām atlaidēm.

Šķiet, ka Wikibuy legālā lietotne uzlabo iepirkšanās procesu. Tomēr tas joprojām ir jauns produkts, un uzņēmums mēģina spodrināt savu reputāciju un vairot uzticamību. Neskatoties uz to, ka lietotnei ir apmēram 1 miljons lietotāju, ne visi ir apmierināti ar to un izvēlas atinstalēt Wikibuy un veikt savu izpēti.

Tāpēc, ja jūs saskaraties ar Wikibuy noņemšanas grūtībām, lūdzu, ritiniet uz leju līdz raksta beigām un izpildiet tur sniegtos norādījumus.

Wikibuy shēmas teorija un citas negatīvas atsauksmes

Neskatoties uz visām priekšrocībām un pozitīvajām atsauksmēm par lietotni, ir arī negatīvi vērtējumi. Starp populārākajiem trūkumiem ir tas, ka netiek piedāvāta patiešām zemākā produkta cena, tiek iekasēta komisijas maksa no lietotāja pirkumiem, garais sūtījuma piegādes laiks un datu izsekošana. 

Lietotāji bieži jautā, vai Wikibuy ir krāpšana vai nē. Mūsdienās ir daudz pievienojumprogrammu un pārlūka paplašinājumu, kas izliekas par legāliem. Tomēr tos izmanto, lai apkopotu lietotāja personisko informāciju, piemēram, informāciju par kredītkartēm. Taču šī pievienojumprogramma ir likumīga un nezog nekādus akreditācijas datus.

Veicot savu izpēti,  iespējams ietaupīt vēl vairāk naudas

Lietotāji stāsta, ka Wikibuy ne vienmēr sniedz viszemāko cenu. Neskatoties uz to, lietotne parasti nodrošina zemāku cenu nekā Amazon. Joprojām ir iespējams atrast produktu citos tiešsaistes veikalos, kas ir lētāki, ja jūs veicat savu izpēti tīmeklī.

Tomēr speciālisti no viruset.no brīdina, ka ārkārtīgi zemā cena var būt zīme par kaut ko šaubīgu. Pirms jums vajadzīgās preces tveršanas, jums ir divreiz jāpārbauda informācija par tiešsaistes veikalu un jāizlasa lietotāju atsauksmes. Pastāv iespēja, ka jūs nonākat pikšķerēšanas vietnē.

Izstrādātāji var saņemt komisijas maksu no lietotāja pirkumiem

Lietotāji uzskata, ka Wikibuy pievienojumprogramma nesniedz patiesi zemāko cenu tirgū sakarā ar iespējamo saņemto komisijas maksu. Ieņēmumu gūšana ir absolūti normāla uzņēmējdarbības prakse. Pievienojumprogramma ir pieejama bez maksas, un izstrādātājiem ir jāatrod veids, kā gūt ienākumus.

Tomēr patiesi zemākās cenas nesniegšana, nav ļoti taisnīga. Tādējādi lietotāji nevar uzskatīt šo lietotni par uzticamu un drošu.

Ilgāks piegādes laiks

Forumos lietotāji arī apgalvo, ka produktu iegāde ar Wikibuy sniedz ilgāku piegādes pakalpojumu, salīdzinot ar pirkšanu tieši no Amazon vai eBay. Cilvēki ziņo, ka 2 dienu piegādes vietā laiks var tikt pagarināts līdz 4 dienām vai pat nedēļai.

Datu izsekošana un kopīgošana

Visbeidzot, datu izsekošana un koplietošana ir vēl viens jautājums, kas attur lietotājus no Wikibuy instalēšanas. Izstrādātāji sniedz detalizētu Privātuma politiku, kas informē par personiskās un nepersoniskās informācijas izsekošanu. Tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu reklāmas un piegādātu pirkumus.

Tomēr bažas rada fakts, ka visi savāktie dati var tikt kopīgoti ar partneriem. Tādējādi jūs varētu redzēt trešās puses reklāmas, kas balstītas uz jūsu klikšķiem, iegādātajām precēm vai meklēšanas pieprasījumiem.

The picture of Wikibuy

Nav iespējama savienojamība ar citām pārlūkprogrammām, izņemot Google Chrome

Diemžēl  nav Wikibuy Firefox, Safari vai Internet Explorer versiju. Ja piekļūstat oficiālajai vietnei, izmantojot vienu no šīm pārlūkprogrammām, jums tiks piedāvāts ievadīt savu e-pastu iesnieguma lapā.

Tādēļ, kad iepirksieties tiešsaistē, jūs nevarēsiet instalēt nevienu pārlūkprogrammas paplašinājumu un izmantot tā funkciju priekšrocības. Tomēr vienmēr ir iespēja pāriet uz Google Chrome, instalēt šo pievienojumprogrammu un saņemt vislabākos cenu piedāvājumus.

Brīdinājums: ja atrodat kādu pievienojumprogrammu vai lietojumprogrammu, kas apgalvo, ka tā ir saderīga ar citām tīmekļa pārlūkprogrammām vai piedāvā lejupielādēt mobilo lietotni, tās var būt viltotas. Pirms lietotnes lejupielādes no nezināma lietotņu veikala, jums ir jāpārbauda izstrādātāja vietne (www.wikibuy.com).

Tomēr, ja jūs tikāt piemānīts un instalējāt fiktīvu pievienojumprogrammu vai lietotni, skenējiet sistēmu ar uzticamu pretvīrusu programmatūru, piemēram, FortectIntego, lai automātiski noņemtu Wikibuy.

Iepirkšanās palīga instalēšana

Image of Wikibuy installation

Wikibuy lietotne ir pieejama Chrome interneta veikalā, kā arī oficiālajā vietnē wikibuy.com. Tādējādi lietotāji to bez maksas var lejupielādēt manuāli bez jebkādām grūtībām. Pats paplašinājums prasa tikai vienu atļauju – veikt izmaiņas vietnēs, kuras apmeklējat. Šī darbība ir nepieciešama, lai parādītu iepirkšanās piedāvājumus vai cenu salīdzinājumus jūsu apmeklētajos e-veikalos.

Tomēr pastāv iespēja, ka jūs varētu atrast bezmaksas pakotnēs piedāvātu lejupielādējamu Wikibuy. Programmatūras komplektēšana ir likumīga mārketinga stratēģija. Tomēr jums ir jābūt uzmanīgiem, instalējot programmas, un vienmēr pārbaudiet, vai nav papildu lietojumprogrammu, kuras jūs, iespējams, nevēlaties vai jums nav nepieciešams instalēt.

Tādējādi nejaušu Wikibuy Chrome paplašinājuma instalēšanu nevajadzētu uzskatīt par vīrusa iefiltrēšanos. Kā jau minējām, tā ir lietošanai droša lietojumprogramma, kas nerada nekādus draudus jūsu datoram.

Bez tam izstrādātāji ir radījuši arī Wikibuy iOS versiju, kas pieejama iTunes. Tomēr vēl nav lietotnes Android versijas.

Turklāt kibernoziedznieki var izmantot lietotnes nosaukumu un izveidot viltotas lietotnes versijas. Tāpēc, iespējams, jūs atradīsit viltotu Wikibuy paplašinājumus ne tikai pārlūkam Chrome, bet arī Safari, Mozilla Firefox vai citām tīmekļa pārlūkprogrammām vai Android operētājsistēmai.

Parasti to viltus paplašinājumi ir pieejami trešo pušu lietotņu veikalos. Tāpēc jums ir jāizvairās no tiem, jo tie var pārņemt kontroli pār jūsu pārlūkprogrammu un radīt ar pārlūkošanu saistītas, kā arī privātuma problēmas.

Atinstalējiet Wikibuy no Google Chrome

Ja jūs vēlaties noņemt Wikibuy no sava pārlūka, to var izdarīt ļoti vienkārši:

  1. Atveriet Google Chrome.
  2. Noklikšķiniet Settings/Iestatījumi.
  3. Ejiet uz More tools/Vairāk rīku -> Extensions/Paplašinājumi.
  4. Atrodiet Wikibuy un uzklikšķiniet uz  ikonas Trash/Atkritne pa labi.
  5. Uznirstošajā logā noklikšķiniet Remove/Noņemt opciju, un tas ir viss – paplašinājums ir veiksmīgi noņemts.

Tomēr, ja esat instalējis iepirkšanās palīga viltus versiju, jums vajadzētu parūpēties par sava datora drošību. Mēs iesakām viltus Wikibuy noņemšanai izmantot pretvīrusu programmatūru, piemēram, FortectIntego. Sistēmas skenēšana ar drošības programmatūru iztīrīs jūsu datoru dažu minūšu laikā.

Piedāvājums
Alice Woods
Alice Woods

Patīk apmācīt lietotājus vīrusu novēršanā...

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Apskats citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt