Viruss.lv prezentē ReviewedbyPro – jaunu tīmekļa vietni, lai cīnītos ar ļaunprogrammatūrām

Kiberdrošības ziņu un pārskatu centrs

Septembrī tika palaista jauna tīmekļa vietne pret kibernoziegumiem. Apmeklējiet Reviewedbypro.com – vietu, kur dedzīgi drošības eksperti dalās savos ieskatos par visspēcīgākajiem pretļaunatūras risinājumiem.

Katru nedēļu tiek izlaisti miljoniem jaunu vīrusu (līdz pat 1 miljonam dienā!), tāpēc uzticams drošības līdzeklis ir tas, kas jums jāapsver. Bez tā, jūs varat notiesāt sevi, kļūstot inficēts pirmajā pārlūkošanas dienā, sagraut ierīci un ļaut nozagt jūsu privāto informāciju!

Kiberdraudi var ievērojami atšķirties ar to, ko tie dara. Tomēr, neatkarīgi no tā, kāds ir to mērķis, jūs cietīsiet šajā procesā. Piemēram, izspiedējvīruss ir radīts, lai no jums izvilinātu naudu, šifrējot visus jūsu failus un pieprasot izpirkuma maksu par šifrēšanas atslēgu.

Trojas zirgi var ielavīties jūsu sistēmā kā šķietami droši faili un ļaut hakerim kontrolēt jūsu datoru. Pat reklāmprogrammatūras var radīt lielu kaitējumu, lielā apjomā piesārņojot jūsu pārlūku kaitinošiem uznirstošajiem logiem, teksta reklāmām un reklāmkarogiem līdz brīdim, kad kļūst neiespējama ierīces lietošana.

Atbilstošas kiberdrošības programmatūras meklēšana

ReviewedbyPro var jums palīdzēt nepazust drošības lietojumprogrammu pasaulē. Šeit publicētie pārskati palīdzēs jums izvēlēties vislabāko jūsu vajadzībām atbilstošo drošības rīku.

Tajā ir arī sadaļas, kas attiecas uz programmatūras lejupielādēšanu, instalēšanu un lietošanu, kas ietver pakāpeniskus norādījumus lietotājam. Lai pieņemtu vislabāko lēmumu, jūs varat arī salīdzinošas tabulas ar salīdzinātiem galvenajiem raksturojumiem.

Tā kā Reviewed by Pro stingri domā par lietotāja privātumu, tā piedāvā arī plašā VPN (virtuālais privātais tīkls) klāsta pārskatus. VPN ļauj jums droši pārlūkot, izmantojot publisko WiFi un novērš kiberapdraudējumus, mēģinot veikt savu darbu tādās vietās, kā kafejnīca vai restorāns.

Pateicoties lielajam VPN pārskatu un salīdzināšanas tabulu daudzumam, jūs varēsiet salīdzināt cenas, papildu funkcijas un līdzīgu informāciju.

Ja jūs jau esat izvēlējies savu vēlamo programmatūru, jūs varat aplūkot ReviewtedPro.com ziņu sadaļu, lai uzzinātu par jaunākajiem ļaunprātīgo programmu uzbrukumiem un to, kā pasargāt sevi no tiem.

Nobeiguma piezīmes par ReviewedbyPro

Ja jums ir jautājumi par drošību, privātumu vai kādu citu līdzīgu tēmu, nekautrējieties dalīties ar savām bažām ar vietnes ekspertu. Lapas augšējā labajā stūrī ir sadaļa ASK/JAUTĀT, kur jūs varat ievietot savu jautājumu.

Turklāt jūs varat izlasīt iepriekš uzdotos jautājumus un dalīties ar savām domām komentāros. Ņemiet vērā, ka, lai komentētu, jums ir jābūt reģistrētam lapas lietotājam. Nevilcinieties un apmeklējiet tīmekļa vietni, ko izveidojuši cilvēki, kuri patiešām rūpējas par jūsu drošību un privātumu.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ugnius Kiguolis ir profesionāls ļaundabīgo programmu analītiķis, kā arī Viruss.lv dibinātājs un īpašnieks.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Lasīt citās valodās
Faili
Programmas
Salīdzināt